Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Külföldön jó lennék modellnek?

Külföldön jó lennék modellnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma láttam egy kérdést kiírva és szeretném én is kérni a véleményeket, hogy jó lennék-e modellnek?

A kinézetem:

Szőke vállig érő haj, kissé ovális arc, szép fogag, viszonylag nagy a szám, de teljesen természetes (nem plasztika), az egyik szemem zöld másik kék. 169cm 54 kg vagyok. Viszont a lábam nagyon nagy, 42-es. Nem tudom mit írjak még.

Azért írtam, hogy külföldön, mert érettségi után kiköltözik a családom Los Angeles-be.

Köszönöm szépen a válaszokat/véleményeket! ❤️❤️❤️


2020. okt. 18. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mell-derék-csípő méret? Hány éves vagy?
2020. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

A lábméret nem számít (na jó, ha 50-es lenne, akkor talán), viszont a magasság igen. 169 cm-el alacsony vagy modellnek. Amerikában is igaz, hogy 172-173 cm a belépő. Esetleg a “petite model” kategória ott jobban megy, mint Európában, oda jó lehetsz, de nekik sokkal kevesebb munka jut, nem egy főállás.

Szépségversenyek, fitness modellkedés, ezeknél nincs hivatalos kikötés, utóbbinál sokkal alacsonyabb sikeres versenyzők is vannak.

2020. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Csak nehogy a bőrkanapén legyen a megbeszélés, mert az is így szokott kezdődni. Bár, kinek mi a célja az életben.
2020. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szőke haja, fehér foga bárkinek lehet. Nem értem minek ír ide bárki, aki egy nyamvadt képet nem mer felrakni magáról.
2020. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kéne kép.
2020. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!