Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nem foglalkoznak az...

Miért nem foglalkoznak az alacsonyabb lányokkal ha a ducikkal igen? Külföldön van olyan ügynökség amelyik alacsony lányokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Valaki csak akkor lehet modell ha 170 cm fölött van,vagy ha duci.Az alacsony lányokat elküldik.Egyedül az alacsonyak vannak már kizárva a modellkedésből.Ők is lehetnek ugyanolyan jók.Van külföldön olyan modellügynökség amelyik alacsonyabbakkal foglalkozik?
2014. dec. 24. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj Ázsiába! A kedvenc tajvani butikom is csupa 158-162 cm-es csajjal reklámoztat.
2014. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok úgyhogy le is mondhattam a modellkedésről
2014. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kislánykák, fogjátok már fel, hogy ezer jelentkezőből egy lesz modell olyan szinten, hogy meg is tudjon belőle élni. Sőt, nem is ezerből, inkább tízezerből. A világ legprimitívebb foglalkozása és nem is a legjobban fizető, miért vágyik mindenki erre? Kizártak a modellkedésből? Brühühü. Modell mint ahogy a neve is mutatja, csak az lehet, aki a kora elcseszett csakis divatban létező nőideálját testesíti meg. Te nem vagy ez. Ez van.
2014. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kislany, minden munkaban vannak kötelező elvarasok. Itt az hogy magas legyel. Ez olyan mintha egy rekedt,kappanhangú ember azon hisztizne hogy miert nem szerződtetik tenornak operahazba.

Keress olyan munkat ahol nem az öröklött hanem fejleszthető tulajdonsagaidat kerik.


Mellesleg a rövid labú/testű lanyok szinte sose lehetnek olyan legiesek,kecsesek es vekonyan formasak ami a modellszakmaban elvart.

2014. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nincs. Törődj bele, hogy nem leszel modell.
2014. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ducikkal sem foglalkoznak. Big tévhit.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes_..

2014. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen olvasgattam erről. Ha jól emlékszem glamour modellkedésnél nem számít a magasság. Próbálkozz egy ilyen műfajú fotózásra bejutni.
2015. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barby Barbara válasza:
Attól, hogy valaki modell még lehet rohadt csúnya..csak a TV fos agymosása ez a modell ideál.. ducibb csajok vagy alacsonyabbak is nyugodtan lehetnének modellek, de a TV elnyomja őket, mossa az emberek agyát így ők elvesztik a reményt, hogy ők szépek stb,..so ennyit a hülye emberiségről...
2015. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!