Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A nők azért mennek modellnek,...

A nők azért mennek modellnek, mert akkor szépnek érezhetik magukat?

Figyelt kérdés

A modellek olyanok, mint a búcsú, van köztük csúnya, átlagos, meg szép is. De ha valamelyik celebnek vagy a gyereke, akkor mindegy hogy nézel ki, fotózni fognak. Na mármost, azt tudjuk, hogy a profi sminkesek, fotósok, stylistok még a csúnya nőkből is képesek bombázót varázsolni. Kicsit koplaltatják is, akkor még le is dob pár kilót, rögtön lesz motivációja a fogyásra. Noha előtte, évekig próbált lefogyni, dehát a siker és a pénz nagy úr... (kivéve ha duci modellnek veszik fel, akkor nem igazán kell lemondania a kilókról).


Azért kérdezem ezt, mert egyetlen olyan szép nővel sem találkoztam még, akinek igénye lett volna arra, hogy modell legyen belőle, fontosabb volt neki, hogy inkább értelmiségi ember legyen.


Viszont ezek a Mihalik Enikő féle csúnyácska lányok mind modellek akarnak lenni. Most akkor mi van?


2020. nov. 8. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem Enikő csodaszép.
2020. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fúj, nem. Nemhiába mondják az ilyenekre, hogy "érdekes arcuk" van.
2020. nov. 8. 14:32
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csodaszép, neked nem. Ennyi.
2020. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo.. irhatnek neked ide egy regenyt, hogy a modelliparban mi miert van. De a “fuj” reakcio utan csak annyit mondok, hogy inkabb ne torodj a divatmodellekkel. :)
2020. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Szerintem olyanok is vannak a modellek közt, akik nem tartják magukat szépnek, csak nagyon sok ember mondta nekik, hogy olyan gyönyörűek hogy modellek is lehetnek belőlük. Aztán a modellügynökségnél is pozitív visszajelzést kapnak, és végül a bevétel miatt belemennek a fotózásba.
2020. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4


A modellkedés nem ipar, nem szakma, szóval ne beszélj erről úgy, mintha ehhez végzettség lenne szükséges.


Bármelyik buta ember lehet modell, ha véletlenül megfelel az aktuális divatnak.

2020. nov. 8. 21:34
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Rendben, valoban nem szakma. Hisz nem mukodik legalabb 10 ugynokseg minden nagyvarosban, nincsenek casting directorok, bookerek, ugynokok, fotosok, sminkesek, stylistok.. :)
2020. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dorci1999 ***** válasza:
Én egy szóval nem mondtam hogy szakma szakma lenne.
2020. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ettől még nem lesz szakma. A teológia sem lesz tudomány, hiába van belőle egyetemi képzés.


Azon kívül, hogy szakmának találták ki ezt a modellkedős bohóckodást, és öntik bele a pénzt, csak egy hobby marad.


Nincs bizonyíték az ellenkezőjére.

2020. nov. 8. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert irsz ki kerdest rola? :D
2020. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!