Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A szépségversenyeken miért...

A szépségversenyeken miért majdnem mindig a csúnya lányok nyernek???

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy az ilyen nyomorult inceleket bosszantsak vele.
2020. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert ezek szerint a szerinted csúnyábbak szebbek mint te
2020. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert aki tényleg szép, az el se indul ilyen versenyeken.
2020. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többet fizettek. Vagy ügyesebbek az ágyban. Vagy a fater elbeszélgetett valakivel. Amúgy nem csúnyák, csak sok a máz.
2020. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jelentéktelen arcú szó a megfelelő. Èszrevettem én is, hogy ezek a “tömeglányok” vannak mindig jelen. Pedig annyi különleges arcú lány létezik akik megnyerhetnék. Valószínű azért ők nyerik meg, mert a tényleg szépek akiknek még egy kis sütnivalójuk is van nem jelentkeznek ilyen puccparádéra ahol robotmódon betanult szöveget kell mondani a világbèkéről amiről valószínű azt sem tudják mi. Sajna ilyen a jelentkező felhozatal és ebből kell választani a zsűrinek.
2020. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyerni is csak az tud, aki jelentkezik. Az én ízlésem szerint tényleg szép lányt én még nem láttam szépségversenyen. Külön érdekes, hogy az elindult felhozatalból is a legkevésbé szépet szokták kihozni nyertesnek. Ez mondjuk csak az én véleményem, de amint látom elég sokan egyetértenek.


Vicces megjegyzés: a gyakorin van egy felhasználó, aki állandóan ezeket a szépségversenyen induló nőket ajnározza. Minden nőnek odaírja, hogy az xy aki megnyerte "hivatalosan is a legszebb nő az egész országban". Mindig jót röhögök rajta.

2020. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

- nyilván azokból tudnak válogatni, akik jelentkeznek

- a szépségverseny az csak részben "szépség"verseny... még akkor is, ha az a neve; igazából egy képviselőt keresnek az adott kerülethez-területhez, országhoz, és a legtöbb versenyen egyáltalán nemcsak a szépség dönt. Több forduló van, és több részfeladat. Nézik pl. azt, hogy ki hogyan tud közönség előtt beszélni, hogyan jár, hogyan tartja magát, hogyan néz ki fürdőruhában, mennyire beszél értelmesen, milyen hobbijai vannak, milyen jótékonysági programokon vesz részt... van, ahol még tehetségkutató rész is van, és ott is pontoznak.

elkezdett érdekelni a téma, kicsit belenéztem... és durva, hogy mennyi minden alapján döntenek, amit az egyszeri tévénéző nem lát, és amúgy tök logikusan, mivel szépségversenynek nevezik a versenyt, csak a lányok arcát, testét nézik a nagydöntőn. Pedig színfalak mögött pl. interjúztatják őket, megfigyelik, hogy hogy viselkednek a helyszínen, ezeket is pontozzák. Pl. azokban az országokban, ahol kész iparág épül rá, vannak előselejtezők is, amiket nem néznek annyian, és nem is veszik észre pl., ha XY-nak sokkal rosszabb a frizurája az arcformájához képest a selejtezőben, vagy épp nagyon bénán járt, morci képet vágott.

- azért bezony van mutyi sztem elég sok szépségversenyen

- nem feltétlen ért mindenki egyet az aktuális szépségideállal... van olyan kiválasztott, akin én sem látom, mit esznek benne (pl. egy időben kifejezetten az ilyen tinilányos képű nőket sztárolták, nekem meg bizarr volt, hogy most az a menő, ha vki 20 évesen 14-nek néz ki, annyira kis husis az arca...)

2020. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!