Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez a nő hogyhogy ruhamodell...

Ez a nő hogyhogy ruhamodell lehet?

Figyelt kérdés
[link]

#hrehj
2021. jan. 9. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi a gond vele? Egy szép nő.
2021. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A h&m-nek volt egy szerintem szuper kezdeményezése, hogy reális alkatú modelleket kezdtek alkalmazni. Oké hogy vannak vékony nők is, de az emberek 90%-a nem olyan elöl deszka hátul léc alkat, hogy rendesen lássa hogy áll felvéve a ruha, ha teljesen lapos a modell.

Senki nem fiatalodik, szerintem így azzal sincs gond, ha nem egy feszes 20 éves lányt fotóznak. Lehet, hogy eg a ruha nem is a 20-as korosztálynak szól.

2021. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a gondod. Szép nő, és a korosztályában kimondottan jó.
2021. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj vele?
2021. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2 írja, a h&m hétköznapi emberekkel reklámozza a ruháit. Szerintem szuper kezdeményezés.
2021. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ilyen korú és alkatú nők is hordanak ruhákat és ez a ruha nekik szól. Merész,mi? Negyvenesként én sem szeretem, ha huszonéves gizda csajokkal reklámoznak mindent, mert attól, hogy rajta jól áll, rajtam még nem biztos. Pedig nem vagyok elhízva, de szoktam néha enni, van mellem, fenekem és megnézném én ugyanazt a ruhát egy negyvenes nőn is.
2021. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ez a modell egy szép nő. Lehet hogy idősebb mint a tipikus modellek, de hát nem csak 20 évesek hordanak ruhát, ezért ezzel semmi baj nem kéne hogy legyen, hogy mindenféle modellek vannak.
2021. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem 17 eves, vagy hogy nem eleg utszeli, ez a gond?
2021. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem, hanem az hogy a hátán ugyanolyan nagy gusztustalan anyajegyek vannak mint nekem a mellkasomon, csak nálam a férfiak nem díjazták, ez a nő meg még nem hogy leveteti, de még modellkedik is vele.
2021. jan. 9. 14:43
 10/14 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ilyesmi anyajegye szinte mindenkinek akad valahol. Átlagos. Nem extra mint mondjuk egy szőrös bibircsók vagy ilyesmi.
2021. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!