Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az esküvői ruhamodellek...

Az esküvői ruhamodellek képein a ruhákat is retusálják?

Figyelt kérdés
Amikor honlapokon nézegetek profi képeket, akkor megfigyeltem, hogy még az abroncs sem látszik. Amikor ugyan azt a ruhát látom valakin élőben, akkor az egészen más hatást kelt. Olyan kommersznek és olcsónak tűnik, egyáltalán nem olyan, inkább valami farsangi jelmezre hajaz.

2016. febr. 13. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt retusálják, másrészt pedig fényekkel, árnyékokkal is nagyon sokat lehet változtatni egy képen, plusz amikor egy ruhát lefotóznak, azt olyanra adják rá aki olyan alkat mint akire tervezték. De egyébként nagyon ruhafüggő, mert ami gagyi, olcsó azt fotón is nehéz extrává varázsolni.
2016. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bizony, felvettem én is szalonban egyet, ami képen tetszett... olyan szinten retusálták, hogy még a fazon sem volt ugyanaz (egyenes szabású ruhának hittem, erre kiderült, hogy sellő :D) no mindegy. Az apró köves díszítések sem látszottak...de a helyszínen minden kiderül. (Ezért nem mertem rendelni).
2016. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sejtettem. de a TLC-n szokott menni egy rakat esküvői ruhapróbás barom műsor, ott is jól mutatnak a ruhák. úgy tűnik, mint sok dologból, ruhából is Magyarországra hozzák a szart.
2016. febr. 26. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
de nyilván azt is tudod, hogy a Kleinfeldben látott ruhák mennyibe kerülnek, van aki egy komplett esküvőt kihoz(na) az árából, más meg csak a ruhára költ annyit :)Nyilván azért nem jönnek ide a méregdrága és valószínűleg minőségibb ruhák, mert nem lenne rá kereslet. Nem hiszem, hogy sokan lennének akik mondjuk fél milliót kiadnának egy ruháért, amikor a többség az aliexpressről rendeli a ruháját szinte "apróért", aztán max. azon imádkozik, hogy ne legyen nagyon gagyi... :)
2016. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!