Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 175cm-hez a 66cm-es derékbőség...

175cm-hez a 66cm-es derékbőség még elfogadható egy modellnek?

Figyelt kérdés

Mellbőségem 85, csípőm 91

Viszont a derekam 66 es minden modellnel azt latom hogy ilyen minimum 64 es a derekuk, de inkább az alatt... Nem nagy a különbség, de mégis sokat számit. ~^~

Nem szeretem az adatokat, de szerintetek ettől kevesebb esélyem lesz? Mármint alakom az van, de félek, hogy a derékbőségem miatt bukok el :").

Ha esetleg valaki jártas a szakmában vagy meg tud kérdezni valaki hozzáértőt az mindenképpen írjon! Nagyon köszi előre is!



2021. jan. 20. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem rendben van, ha biztosra akarsz menni küldhetsz képet.
2021. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a magasságod miatt fogsz elbukni. Barátnőm 177 centi és ez volt az elutasítás oka. Azt mondták hogy a 180 az alsó határ.

Meg persze elvárják hogy anorexiás legyen az ember.

2021. jan. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Nincs esély, inkább tanulj és dolgozz !! Lehetsz óév vagy varrónő auokból kevès van,
2021. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Pék
2021. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Majd behülyítenek, hogy "persze, lehetsz modell, csak kell egy portfóliót csináltatni, itt írd alá, fizetni ott kell. Munka? Nem, az sajnos nem lesz, fogyj pár kilót, ha 5 kilót és 6 centit leadtál, megnézzük újra, akad-e valami neked. Ja, így lenne munka, csak sajnos a portfóliód már outdated, csináltass újat. Ja, munka? Bocs, azt elhappolták... "

Modellhez képest alacsony lennél, tehát nálad olyan 60 centi körül "kellene" legyen. Nem ez az alap nálad, pedig gondolom még bőven fejlődésben lehetsz (vagy már ki is öregedtél), tehát az, hogy tartsd a paramétereket, neked szenvedés és folyamatos küzdelem lenne, ami mentálisan és fizikálisan sem egy jó irány.

Inkább keress olyan munkát és hobbit, amire alapvetően alkalmas vagy.

A modellkedést meg max addig csináld, amíg nem te fizetsz érte, ha igazi esélyed lenne erre a karrierre, ők fizetnének neked.

2021. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Természetesen olyan helyre nem megyek ahol fizetni kell. A visage modell ügynökséget néztem ki magamnak, mert sok jót hallok róla, úgy hogy ilyen portfóliós incidens nem fordulna elő.

Az hogy hány kiló vagy az nem számít, ha jó az alakod úgy hogy nem feltétlenül kell fogynom, viszont azt terveztem hogy edzéstervvel formálom majd a derekam. A 63 cm is megfelelő a látottaim alapján.

Engem régóta érdekel ez a foglalkozás, az utazás, a divat és nagyon izgalmasnak találom, úgy hogy bármit megteszek hogy valahogyan elérjem a célom :3.

Nőni még talán fogok, de csak 1-2 centit valószínűleg. Mindenesetre nem fogom feladni!!

2021. jan. 20. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne legyél modell. Barátnőm modell volt, de abbahagyta mert kb kínozták. Felszedett 1 kg és egy brutális diétát írtak fel neki, meg mindennapos eddzést.
2021. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!