Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ezekkel a méretekk...

Szerintetek ezekkel a méretekkel lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Mellbőség: 84 cm

Derékbőség: 64 cm

Csípőbőség:89 cm

Magasság: 176,5 cm

Súly: 56 kg.

Köszönöm előre is! :)



2017. jún. 23. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Noha megnéznék egy egész alakos fotót rólad Kisasszony! :) Hm?
2017. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igen a méreteid jók:) de nagyon sokat számít h milyen a kisugárzásod és h az alakod arányos e és h szép és érdekes arcod legyen:) szerintem próbáld meg:) van már elképzelésed h hova akarsz jelentkezni?:)
2017. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
39%

Modellnek,lehétnél modell,de tudod ide nem elég,hogy jó alakod legyen!Tudod hány ember rendelkezik ilyen paraméterekkel,mégsem lesznek modellek!Én 5 éves korom óta modellkedek,és hidd el,láttam már nagy bebukásokat,mert egy adott személy túlságosan sietettte a dolgot!

Figyelj,nem letörni akarlak,de ha nincs meg benned egyfajta plussz,amit mi ,,személyiségnek" nevezünk,akkor még ha össze is jön,nem lesz hosszúéltű.

Ráadásul nem írtad hány éves vagy.Ha 14-16 akkor nem sok esélyt látok.A fotósok nem szeretik a hisztis kamaszokat.Vagy kiskorod óta ebben nősz fel,vagy max. 18 éves korodtól lesz egy kicsi hírneved,amire aztán építhetsz.

Sajnálom,ha letörtelek de azért ez a szakma nem fenékig tejfel,még ha annak tűnik is.Ez a valóság bogaram!Ha reggel 4-kor hívnak.,hogy a fotós most ér rá,akkor neked ráncba kell szedned magad,és jó képet vágni hozzá.Én a helyedben ezt átgondolnám.20/N

2017. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Simán. Noha megnéznék egy egész alakos fotót rólad Kisasszony! :) Hm?"


Nyugodt lehetsz,hogy nem fog neked képet küldeni!

Tudni kell értelmezni a leírt adatokat és így tiszta képet kapsz a nő alakjáról!

Nem kell minden lány képén r3cskázni, hapsikám!


17/L

2017. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

tegnap 20:36


Mindent leírtál neki, amit kellett, nincs más hozzáfűznivalóm!


17/L

2017. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 24. 09:34
 8/13 anonim válasza:
100%
Csak leírtam,hogy ez nem mese habbal.Az tény,hogy jól fizet,de azért nem mindig éri meg.A húgom 14 éves.Eddig 5 születésnapján tudtam jelen lenni.☹
2017. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

"Csak leírtam,hogy ez nem mese habbal."


Akkor meg miért pontoztak le sokan, ha ez az igazság? :/

2017. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
63%

Mert ők ezt csak kívülről látják.És nem tudják felfogni,hogy nem Csodaországban vagyunk,hanem a valóságban.Ez a szakma nem arról szól,hogy szépen kisminkelnek,felöltöztetnek,lőnek rólad 1-2 képet,és dől a pénz.Ó,nem.Megadnak egy időpontot,ha elkésel,élből kivágnak,nem érdekes milyen csinos pofikád van.Kisminkelnek 10 perc alatt,van 2 perced felkapni egy előre kikészített ruhát,aztán irány a kamera.Nem mondják meg mit csinálj,neked kell pózolnod.Legalább 30-40 képet lőnek rólad,aztán elkezdik mondani,hogy hogyan állj be.Itt még vagy 20 kép,nem érdekes,hogy mennyire fáj már a lábad az állástól,te jó pofát vágsz hozzá,mert ez a dolgod.Mire vége a fotózásnak,eltelt 2-3 rosszabb esetben 4-5 óra is.Akkor még visszaöltözöl,addig a fotós megnézi a képeket.A rosszakat kitörli,ami marad abból ítélkezik.Ha rosszak,akkor nem kapsz érte semmi pénzt!Ha jok,akkor megkapod a pénzt,és elküldenek.Kb. annyira leszel megbecsülve,mint egy portörlő rongy.

Ne haragudj,ha ezzel megbántalak,de tudod a modellek pótolhatóak.Senkit nem érdekel,az álomvilág amiben élsz.

2017. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!