Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modellügynökséget...

Melyik modellügynökséget ajánljátok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 169 cm (tudom, ez kevés, de kíváncsi vagyok hogy van-e olyan ügynökség amelyiknél ez belefér) és 57 kg(bár éppen diétázom és kb 53-54 kg a cél). Az egyéb méretektől és a képektől eltekintve szerintetek lehetne velem valamit kezdeni?

2021. márc. 8. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Visage.
2021. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem számít hány kiló vagy, bár még egy 180 centis modell se több 55 kilónál ha formában van. Kivéve ha full izom. Szóval a csípő méreted nézd, hogy a legvastagabb részen körbe mennyi. 170 centisen aaz max 88 lehet mert úgy esztétikus. A combjaid nem érhetnek össze és optikailag hosszuak kell legyenek a lábaid legalább. Egyébként még nőhetsz talán:) face, vm, crisp, visage, attractive, highlight, roster, art, omg ügynökségekhez jelentkezz, ha felvesz valamelyik már jó vagy
2021. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt ajánlanám, ne legyél 16 évesen modell. Nem fog jót tenni.
2021. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!