Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék-e fotó modell egy jó...

Gold1995 kérdése:

Lehetnék-e fotó modell egy jó modellügynökségnél? Ha igen melyiket ajánljátok.

Figyelt kérdés

180 cm vagyok zöld szemmel barna rövid hajjal. Tetkóim vannak, nem tudom mennyire befolyásolja a modellkedést.

Bármilyen véleményt meghallgatok.

Képek:


[link]


[link]


[link]



2015. márc. 10. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szépen kidolgozod a tested, akkor talán. De önmagában az arcod szerintem kevés hozzá.
2015. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát már ráálltam a kondira úgyhogy mostmár csal az eredmény kell. :)
2015. márc. 10. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy évek munkája jó testet felépíteni :)
2015. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha van egy alap meg akarat akkor nem évek de tény hogy hosszú idő
2015. márc. 10. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs meg hozzá az arcod.
2015. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy fotómodell. Modell van, akit fotóznak IS. Egyébként szerintem sem arcod sem testalkatod nincs hozzá.
2015. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az arcod egyáltalán nem jó modellnek, szóval kb semmi esélyed, a test kevés.
2015. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a modellek fogyóeszközök, úgyhogy valamennyi igény biztos lehet akár rád is, de hogy ebből komoly karriert építs fel és jól megélj, arra kevés az esélyed.


az ügynökségek zöme abból él, hogy többen akarnak befutni, mint ahánynak sikerül, de őket is jól le tudják húzni mindenféle tanfolyamokra, regisztrációs és egyéb díjakra, aztán ha esetleg még munkát is tudnak szerezni, akkor az utána járó jutalék már főnyeremény - nekik is.

2015. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hát figyelj ugy esélyes hogy kifizetsz 200000 és akkor bevesznek( velem is ezt akarták csinálni de nem mentem bele) szoval ha van pénzed persze.

Amugy szerintem se a testalkatod sem az arcod nem ˝modelles˝de ez persze relatív, mindenki máshogy látja

Azért próbálkozz, sok sikert :)

2015. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.


A testeddel még csak tudsz mit kezdeni, de az arcodon el fog bukni a projekt. Különösen a lefelé hajló, "bánatosan" lógó szemhéjak...

2015. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!