Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha elmegyek egy ügynökséghez,...

Ha elmegyek egy ügynökséghez, előtte mire figyeljek? Illetve ha ott vagyok nem lesz kínos hogyha kiderül, hogy mégsem vagyok modell alkat? F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy modell alkat, azt fogják mondani, hogy erre most nincs kereslet a piacon, viszlát. Ha normálisak és nem akarnak megbántani. De áruld már el, ha nem vagy modell alkat, miért akarsz elmenni ügynökséghez?
2021. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem tudom, hogy jól nézek-e ki vagy nem?
2021. ápr. 12. 11:39
 3/4 anonim válasza:
100%

Légy magabiztos, az szerintem tetszeni fog nekik. Ha mégsem tartanak megfelelőnek, közölni fogják veled.

Ne aggódj emiatt :)

2021. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes persze, ha elutasítanak, de ha ez megtörténne, hidd el, nem te leszel az első és az utolsó sem. Normális ügynökség pedig korrekt, emberi stílusban közli ezt, mert nem lenne érdekük, hogy elterjesszék róluk, hogy megalázzák a jelentkezőket.
2021. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!