Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy mi a mellékállásom?

Figyelt kérdés
Pár hete belekezdtem egy webmodell oldalon a munkába. Igazánól alig csinálok valamit, és ezért cserébe már megkerestem még egyszer a fizetésemet. Egy gondom van ezzel, hogy nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Azért telt el ennyi idő mert félek elmondani, és mindig csak halasztgatom. Azzal nyugtatom magam, hogy végülis nem érintkezek senkivel, arcot nem mutatok, senki nem tudja hogy én vagyok. Nem élünk együtt, igy könnyen meg tudtam oldani a szabad estéimen. :( De már nagyon szeretném hogy tudja. Gáz ez? Lekezelő kommenteket nem kérek köszi.

2021. ápr. 13. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezt hamarabb is közölhetted volna vele, így jogosan érezheti magát becsapva.

Úgy mondd el neki ahogy ide leírtad, de ne csodálkozz rajta ha ez esetleg neki nem fog bele férni.

2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem akkor kellett volna elmondani amikor elkezdted. Egy kapcsolat mit ér bizalom és őszinteség nélkül?

Mivel jobb ha most tudja meg?

Ha nem tetszett volna neki és nem tudta volna elfogadni, akkor kevesebb időt pazaroltatok volna egymásra, ha meg elfogadja, akkor nincs min problémázni.

2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
35%

Hogy mondd el?


A) Kinyitod a szád és elmondod!


B) Írd meg neki, ha már a szádat nem tudod használni csak sz.pásra.


C) Agyátültetés


D) Szakemberhez fordulj aki által megérted majd, hogy kqva nevetséges,hogy idegen emberektől vársz segítséget. Ráadásul egy ilyen nevetséges helyzetről van szó.


Oh és egyéb opciók


Nőlj fel, mert ez a félek..fhosok és így úgy izgulok de am meg sajnálom meg szejetem őt de am én ájtatlan vok duma ovis szint.

2021. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésedre válaszolna (2. válaszoló vagyok), egyszerűen mondd el neki. Ha volt bátorságod belekezdeni, akkor ahhoz is legyen, hogy elmondd neki.

Ha annyira nem megy szóban, akkor legrosszabb esetben írd le neki egy papírra és hagyd ott valahol, ahol észreveszi és majd ő felhozza a témát.

Kicsit ciki amúgy, hogy webmodellkedni van bátorságod, pedig ez azt jelenti, hogy vadidegen emberek nézegethetnek téged meg gondolom valaki fizet is, IDEGENEK, de a pároddal, aki elvileg ismer téged és szeret és te is őt, vele nem tudod megbeszélni.

2021. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki hogy "nézd ezt a kérdést a gyakorin, te mit szólnál ahhoz ha én is ezt csinálnám?" Ebből már fel tudod vezetni neki a témát.
2021. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
én megjegyezném neki, hogy ki akarom próbálni magam, hátha neki is izagtó és ha elitéli akkor nem mondok semmit, csak veszek valami ajandekot az extra fizubol
2021. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Webmodell mi...:D
2021. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem. Ezt előtte szokás megbeszélni. Egyébként ha előre megbeszéljük nálam beleférne a dolog.
2021. ápr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok feltételezni deeee... annak alapján amit leírtál (nem mutatod az arcod, sok pénzt kapsz, félsz elmondani a párodnak) ennek kicsit Onlyfans (vagy hasonló) szaga van, az pedig már más tészta mint a szimpla modellkedés, azt pedig jó lett volna elmondani neki az elején.
2021. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sokatoknak igaza van. Úgy álltam neki, hogy áh ez is csak valami átverés lehet, de nézzük csak meg.... Szóval ezért nem is mondtam neki első körben, mert magam se vettem komolyan. Most meg már, hogy bejött és ennyire bele bonyolódtam, hát sokkal nehezebb.
2021. ápr. 14. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!