Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell? Ha esetleg...

Lehetnék modell? Ha esetleg igen, hogyan kezdhetnék neki?

Figyelt kérdés

Kort nem írhatok. 170 cm magas, elég vékony lány vagyok. A körméreteim szerint 83,- 57-8, -84. Szerencsére genetikából adódik és nem vagyok anorexiás, valamint nem kell szabályozni az étrendemet.

Nem hirtelen fellángolás, rendkívül elszánt vagyok, azonban nincs elég önbizalmam belevágni.

Az arcom kicsit pattanásos, de amióta kezelem nagyon sokat javult. Nem mondanám személyesen szépnek az arcom. Közepes méretű kék mandulaszemeim vannak, a szemem belső szemzugától kezdődik merőlegesen az orrom (remélem érthető :D). Az alsó ajkam teltebb, az egész arcom viszonylag szimmetrikus és három egyenlő részre tagolódik. Valamint kicsit csontos.

Nagyon hosszú, könnyen formálható, szőkésbarna hajam van és sajnos rendkívül világos bőröm.

Van amikor szépnek találom magam, van amikor pedig a legcsúnyább embernek tartom magam a világon :D. Általában nem tudom megítélni azt, hogy mennyire vagyok szép vagy esetleg csúnya. Képet nem fogok küldeni, sajnálom. Azonban még a jobb pillanataimban sem volt elég bátorságom elküldeni a jelentkezésem egy ügynökségbe, más lehetőség pedig nincs, mert sosem osztottam meg magamról bármit is közösségi médián belül.

Mindig is a legnagyobb álmaim közé tartozott, hogy utazgassak, akár hosszabb időperiódusokra is egyedül. Tisztában vagyok a szakma nehézségeivel is. Szerintetek mennyire állnám meg a helyem, valamint hogyan határozhatnám meg (egyedül!), hogy mennyire alkalmas az arcom? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és egyáltalán ha valaki végigolvasta.



2021. ápr. 16. 22:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ezt, brutál: [link]
2021. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!