Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a velemenyetek Palvin...

Mi a velemenyetek Palvin Barbirol??

Figyelt kérdés
Szerintem szép meg minden,de néha egy kicsit túl van tolva.

2021. ápr. 29. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Gyönyörű. De ahogy mondtad valóban túl van tolva.

De mit is várunk? Lewis Hamilton exe. Dylan Sprouse jelenlegi barátnője. Olyan nagy nevekkel dolgozott együtt, mint a Victoria Secret... Ilyen szempontból szerintem releváns, hogy túl van tolva.

2021. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valaszolo 1/1 igen igaz mondjuk
2021. ápr. 29. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is nagyon szép.Igen túl van tolva, meg körül rajongva az igaz.De szerintem sok olyan modell van akik még tök csúnyák is és úgy vannak ajnározva.Na azokat nagyon nem csípem.Palvin Barbi (szerintem) gyönyörű nő.Bár sokak mondják, hogy szerintük ronda (?).Ez vagy féltékenység vagy tényleg így gondolják.De hát.. ha nem tetszik nekik én megértem, nem lehet egyforma ízlésünk.Meg szerintem a médiában rengetegen vannak túl tolva.Komolyan olyan tehetségtelen embereket mutatnak ott be, hogy csak fogom a fejem.Szóval szerintem megérdemli ezt ha nem is annyira mint amit láthatunk.
2021. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én hetero nőként tátott szájjal nézem mindig a képeit, hogy lehet valaki ennyire gyönyörű. Nincs túltolva, inkább nézem őt egész nap. Miért, mi az alternatíva? A rusnya lófejű Bella Hadid, a pogácsaképű Gigi Hadid, a mindig egyforma fejű Kendall, a karikás szemű Kaya Gerber?
2021. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Szép, de nem vagyok elájulva tőle. Gigi Hadid nekem például az előző válaszolóval ellentétben ezerszer jobban tetszik.
2021. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szép, szép, de nagyon sok szép lány van még, akiket senki sem ismer. Azért nem sajnálom tőle az eredményeit.
2021. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkább ő legyen túltolva, mint a semmitmondó hazai celebek, azért nem semmi kijutni kicsiny hazánkból olyan körökbe. Szépnek tartom.

Viszont az tény hogy más -pl tudósok - jobban megérdemelnék ezt a rivaldafényt, még ha egy modell élete se fenékig tejfel.

2021. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

"A rusnya lófejű Bella Hadid, a pogácsaképű Gigi Hadid, a mindig egyforma fejű Kendall, a karikás szemű Kaya Gerber?"


Ők pont azért kapnak nagy figyelmet, mert a modellkedés nem egyenlő a szép, kedves, szinte hibátlan babarccal.

Előny, ha valakinek van egy-két jellegzetes vonása, ami messzebről is látszik.

2021. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Uncsiiii
2021. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

4

Helyesbitek; Tatott szajjal nezed az agyonretusalt kepeit

2021. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!