Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetne egy 12...

Szerintetek lehetne egy 12 éves modell aki 46 kilós?? A kislányomról van szó és már 5 éve szeretni modell lenni.

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Te ékes példája vagy annak a szülőnek aki a saját vágyát akarja a lányra nyomni és ezt szövegből megmondom...
2021. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ez nem igaz ő szeretne modell lenni nem én soha nem voltam modell alkat és nem is igazán vágytam rá . Azért mert így fogalmaztam nem kell azt hinni hogy azt csinálja amit én szeretnék hogy legyen . Nekem mindegy hogy mi lesz csak szerresse csinálni nekem ez a vágyam. De nem döntök helyette ,én csak bíztatni szeretném . Ennyi.
2021. aug. 26. 09:16
 13/19 anonim válasza:
91%
Később is lehet modell, még gyerek. Majd 15-16 évesen vidd el, ne 12 évesen.
2021. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

11-es, ugyan, egyértelmű, hogy ezt a gyerek írta ki.

Kérdező, először tanulj meg helyesen írni és fejezd be az általános iskolát. A szüleid mit szólnak ehhez? Fogják engedni? Mellesleg az, hogy 46 kg vagy, önmagában semmi, nem mindegy, hogy ez 150 (esélytelen, alacsony és modell mércével “duci” is vagy), 165 (nőhetsz még, van esély, hogy elérd a modell alkatot) vagy 170 cm-hez társul (ideális modell paraméterek, más kérdés, hogy ez a kevés súly mennyire egészséges, pláne egy fejlődő szervezetnek - én legfőképp emiatt nem engedném szülőként a gyerekemnek a modellkedést).

Ha igen, akkor keressenek fel profi ügynökségeket. SEMMIT ne fizessenek ki előre, mert azok mind csalások. Aki komolyan lát majd benned lehetőséget, az biztosan nem kér el már az elején mindenféle szerződés nélkül több százezret pl. egy portfólióért.

2021. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
67%

#14 Az a baj, hogy van olyan szülő aki ráerőlteti a gyerekre, hogy modell legyen, ott van Amerikába, hogy már 5 évesen szépségversenyekre viszik a gyereküket.

Kérdező:

Ha saját magad írtad, vagy anyukád nevében nem lehet tudni... Hiába 46 kiló, magasság nagyon fontos, a méretek is, de a legfontosabb, hogy karakteres arca legyen. Hiába van ha a méretei megfelelnek, de nincs meg az, hogy na azt mondják ő modellnek való akkor hiába. Először fel kell keresni ügynökségeket, csinálni kell róla képeket, elküldeni nekik aztán vissza írnak. Én is próbálkoztam, de a magasságom miatt nem vettek fel, hiába mondogatják idegenek is, hogy biztos modell vagyok, modellkedek

2021. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Soha, soha, soha nem tennék ki gyereket ilyesminek. Hadd legyen normális gyerekkora. Aztán ha később, felnőttként a szépségiparban akar dolgozni, tegye.

Ilyen esetben általában az anyuka elvetélt ambícióit vetíti ki a gyerekre...

2021. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
ha a pszichéjüket nem tudják csillogtatni, legalább hadd lássák mások a húst.
2021. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TonyRedgrave válasza:
8%
szeretne még modell lenni a kislányod? régebben foglalkoztam ilyennel lehet tudnék segiteni
2021. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tenném fel a gyermekem jövőjét pár ember szigorúan szubjektív tetszik/nem tetszik döntésére. Ez a véleményem a divat szakmáról.
2021. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!