Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi kell ahhoz ,hogy modell...

Mi kell ahhoz ,hogy modell legyek?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna,hogy ide ilyet fogok kiírni,viszont az utóbbi napokban 3 különböző ember mondta nekem ,hogy modellkednem kéne sőt még ez előtt is pár hónapja egy nagyon jó barátom. Sose viselkedtem úgy hogy ezt mondják,mindenki magától mondta és 100%-hogy nem beszéltek össze.Aztán felkaptam a fejemet ,mert ha nem egy ember mondja akkor biztos van valami indoka :x


Szóval ja kb ennyi a háttér sztoriról ,ha nevezhetjük ezt annak..:D


Amit tudni lehet rólam ,hogy vékony testalkatú vagyok, 196 cm ,hosszabb a hajam és türkiz/szürkés/kék/zöld mindneki mást mond de én türkiznek vallom a szemem ja és fogszabályzóm van.


Hol/hogy kezdjem vagy egyáltalán kezdjem el? Tanácstalan vagyok :D


17/f



2021. aug. 18. 04:17
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Jelentkezel egy ügynökséghez, kifizetsz jó sok pénzt a modell "képzésre" (megtanítanak pózolni, sminkelni, minimálisan fodrászkodni). Csinálsz egy portfóliót (szintén pénzért) és várod az ügynökségen keresztül a melókat.


Vagy elmész ingyen TFCD alapon.

2021. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen árban vannak ezek kb?
2021. aug. 18. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mikor en jelentkeztem a képzésre egy laza 200-250et mondtak
2021. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Neeem, akik pénzt kérnek, azok mind csak lehúznak. Az igazi ügynökségek ingyen csinálják az előkészületeket, hiszen a munkáddal fogsz nekik pénzt keresni. Ne engedd, hogy becsapjanak!

Jelentkezz megbízható ügynökségekhez.

2021. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig könnyen becsaphatnak ha semmi tapasztalatom sincs :(
2021. aug. 18. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es és tudsz ajánlani ilyen megbízható ügynökséget?
2021. szept. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Megbízható ügynökségek, ahol nem kell fizetni: Face, Attractive, Roster, Vizio, Highlight, Icon, Diary, Crisp. Remélem tudtam segíteni
2021. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kár ,hogy mind budapesti,de egyébként a highlight szimpatikusnak tűnik sőt ott látom egyedul ahova férfiakat/fiúkat is keresnek.
2021. nov. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!