Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell?

Lehetnék modell?

Figyelt kérdés
20 év körüli vagyok, 164 cm és ehhez társul 46kg ami néha több néha kevesebb, viszonylag vékony vagyok. Szerintem az arcom sem csúnya. Van aki modellkedéssel foglalkozik és el tudná mondani milyen? Melyik modellügynökséghez érdemes menni? Miket figyelnek? Képek alapján tudna valaki véleményt mondani?

2022. aug. 12. 20:29
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
94%
A klasszik fàma szerint alacsony vagy.
2022. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Túl alacsony és túlkoros is vagy kezdőnek.


13-14 évesen, 175 centi körül szoktak indulni a lányok.

2022. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, hogy nem nagyon látszik a korom?
2022. aug. 12. 22:08
 4/12 A kérdező kommentje:
170cm alatt el is lehet felejteni az egészet?
2022. aug. 12. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Nővérem is az akart lenni, 167cm ,nem lett pedig krva jó csaj:)
2022. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl alacsony vagy és túl öreg. 173 cmvel is én még az alján lennék a határnak, inkább 175-180 korul szoktak keresni lányokat. Plusz tényleg tiniként kell elkezdeni. Szóval sajnos nem, nem lehetsz modell.
2022. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában azért keresnek a tinikor küszöbén álló lányokat, mert az ő alkatunk ez a pubertás előtti, megnyúlt, vékony, amit a márkák keresnek.


Ezen kívül mire betanulsz, és ismertebb lesz a neved, az 1-2 év.


A huszas évei közepén a legtöbb modell már a kifutóról visszavonul, már más fele kacsingat.

Jó, ez alól kivételek a protekciós sztárcsemeték, de ők is általában csak mint ismert arc jelennek meg a kifutón, szinte mindnek ott van valami más biznisz a zeneiparban, vagy a film, vagy a szépségápolás vagy a divat világa felé fordulnak.


Szóval nem, nem éri meg nekik 2-3 évre beléd ölni pénzt meg időt, amikor van temérdek lány, aki 8-10 évre szerződtethető lesz.

2022. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!😌 Én hobbiként, szabadidőmben gondoltam ezt. Nem feltétlenül karriert csinálni belőle. Nem is kifutón, inkább valami katalógus modellként. Ott is figyelik a magasságot?😅 Vannak külön olyan ügynökségek amik ezzel foglalkoznak vagy ez is teljesen felejtős?
2022. aug. 13. 04:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanokra általában ismeretség által jutnak el az emberek. Kell egy csaj a lidl katalógusába akkor gyors felhívjuk a szomszédot azt megvan oldva :D

Ezekhez nem igazán használnak modellügynökséget. Tölts fel magadról IGÉNYES képeket instára hátha valaki betalál.

2022. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Fotózásnál annyira nem érdekes a magasságod!

Lehetsz divat-, fehérnemű-, vagy akt modell!

2022. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!