Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 23 évesen van esélyem elkezden...

23 évesen van esélyem elkezdeni profi szinten modellkedni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna kipróbálni magam ebben a szakmában, viszont a suli miatt nem így cselekedtem. Viszont nem tudtam mai napig sem elengedni, mivel sokan mondják, hogy modell alkat vagyok, vékony, magas. A legtöbb profi modellügynökség 19 éves korig keres modelleket.

Tudnátok esetleg olyan ajánlani aki jártas ebben ahol lenne bőven esélyem ennyi évesen is elkezdeni vagy már elkéstem vele?


2022. okt. 21. 23:39
 1/6 anonim válasza:
61%

Ebben a korban profi szinten már nem fog menni hacsak nem Bella Hadid vagy. Vagy ha nagyon fiatalnak nézel ki, szerezz hamis személyit 18 évesként.

Ha nagyon szép különleges arcod van, akkor sem számít a kor, 1-2 évig még tudnál munkát szerezni, vannak 30 éves modellek is még kifutón.

2022. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamis személyi... Mi baj lehet? 😂


Őszintén: kifutottál a kifutó modell korból.

2022. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem abszolút van.Cindy Crowford,Caludia Shieffer,Kate Moss,Eva Herzigova,Naomi Campbell 40 évesen is felrobbantották a kifutót.A neveket nem biztos,hogy helyesen írtam le így reggel de aki ismeri a szakmát az tudja kikre gondolok.🙂
2022. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.-nél a pont.


Van ilyen tested/arcod? [link]

2022. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"40 évesen is felrobbantották a kifutót"


Igen, 25 év "A" kategóriás modell karrierrel a hátuk mögött.

2022. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ehhez már túl idős vagy.

Én 12 évesen kezdtem, a nővérem 20 évesen szerette volna elkezdeni, de a kora miatt már megmondták neki, hogy kifutott az időből.

2022. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!