Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Heaven Modell Agency tapasztal...

Heaven Modell Agency tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ott konkrétan mit kell csinálni modellként?

2022. dec. 29. 23:05
 1/9 DNTSPRD ***** válasza:
33%
ugyan azt mint bárhol máshol pózolnia kamera előtt, de a weboldalukon van bemutati kisfilm is erről, más modellkedés nem érdekel csak ők?
2023. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DNTSPRD ***** válasza:
0%
onlyfans modellként sokkal többet tudnál keresni mintamit ők kinálnak és saját magad főnöke lennél
2023. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor csak pózolni kell? Semmi vetkőzés? Onlyfansen nehezebb, mert sokan vannak, nagyon tolatni kell magad a social media felületeken, hogy felfigyeljenek rád.
2023. jan. 4. 13:46
 4/9 DNTSPRD ***** válasza:
28%
vetkőzni mindenol kell még a kifutón is, onlyfansen simán emgér egy próbát veszteni nem vesztesz vele semmit, csak találj magadnak egy fotóst esetleg aki segit ebben akivel társulhatsz és aktivan töltsetek fel képeket és nem csak social médián lehet reklámozni, de ehhez acéghez hogy bekerülj arról ők döntenek aztán ők adnak fix fizetést neked és webcamera modell leszel, élőben fogsz vetkpzni embereknek és még csak nem iste kapod mega pénzt amit fizetnek érte hanem az ügynökség és neked meg csak oda adnak belőle 20 ezret naponta ami nekik lehet naponta több milliós bevétel rajtad, én azt mondom tényleg inkább only fans ot magad ura lennél, ezek csak kihasználnának.
2023. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DNTSPRD ***** válasza:
0%
onlyfans csinálsz mellé egy twitch csatornát is tiktok deviant art, max egy manegger kell neked akinekte fizetsz és nem ő húz le úgy hogy neked csak apró pénzt hagy, ezek az online webcamera modellek élő adásban kell sózrakoztassák a feliratkozó emberek százezreit képzelheted mennyi pénzt otthagynak azok és te megkapsz belőle egy 20 ast.
2023. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DNTSPRD ***** válasza:
0%
2023. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
webkamerás munka, de ez az ügynökség diszkrétebb, mint a társai. nem erőltetnek rád semmit, és céluk egyensúlyozni azt, hogy ha rosszul éreznéd magad egy percig is. Voltam egy interjún, nagyon kedvesek voltak, találkoztam a vezetővel is, viszont én nagyon szégyenlős vagyok, de barátnőm náluk dolgozik egy másik stúdióban, és havi 4-500 ezret megkeres, pedig nem mutat többet, mint fürdőruha
nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 És szerinted ez később hátrány lehet ha értelmiségi munkát vállalnék később? Mert gondolom ennek azért nyoma marad
nov. 17. 08:41
 9/9 anonim válasza:
#8 ezt neked kell eldöntened, de a mai világban, igazából nem ítélnek el már semmi ilyesmi miatt, szóval aki magabiztos, és tetszik neki, mégsem él ezzel a lehetőséggel az szerintem butaság. Ha megnézed, az influknak nyilvánosan van OF-ük is, és a tv-ben nyilvánosan szerepelnek. Plusz elég zárt oldalakat használnak, amiken nem tudnak megkeresni, ha csak nem tudják a felhasználó nevedet. De mivel nem a tied, így kicsi az esély rá
nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!