Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan zajlott életetek első...

Hogyan zajlott életetek első felnőtt fotózása?

Figyelt kérdés

Mind a fotós, mind a modell szemszögéből érdekel minden élmény, tapasztalat. Milyen volt (pozitív és negatív dolgok), hol zajlott, illetve mi volt a legnagyobb nehézség, ilyesmi dolgokra lennék kíváncsi.

Ui. trollok kíméljenek, csak értelmes válaszok érdekelnek, előfordulhat hogy komolyabban is foglalkoznék majd ezzel a területtel, ezért vagyok kíváncsi élményekre és véleményekre olyanoktól akiknek már van tapasztalata ebben.

Köszönet előre is!



2022. ápr. 24. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mintha szobrot fotóznék.
2022. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

- Jónapotkívánok, önéletrajzba szeretnék fényképet, szépet, megnyerőt.

- Jöjjön be, több lehetőség van (felsorolta). Melyiket választja?

- Aztat kérem, a 4 fényképpel.

- Csináljuk most, vagy foglalna máskorra időpontot?

- Csináljuk. De előbb megigazítanám a sminkem, és felvenném a blézeremet.

- Ott tud átöltözni.

(Átöltöztem.)

- Milyen munkáról lenne szó?

- Középvezetői, irodai.

- Akkor jó lesz a smink. Ehhez a blúzhoz világoskék hátteret javaslok.

- Maradjunk a fehérnél, az jobban kifejezi a személyiségemet.

- Jóvan. Akkor kezdjük. Forduljon balra, most jobbra, a fejét emelje fel, ne annyira, mosolyogjon, most forduljon megint... ... ... (fél óra múlva): na van sok képünk. Szerintem jók. Jöjjön ide a monitorhoz, melyik négyet kéri?

- Azt meg azt meg azt meg azt.

- Na akkor ezeket szépen retusálni fogjuk, nagyjából holnap ilyenkor lesz kész. Hogy kéri őket? Küldjük el emailben, vagy rakjuk pendrivera, aztán majd bejön érte?

- Email.

- Papírra kinyomtassuk?

- Ja, odaadnám anyámnak, hadd nézegesse.

- Akkor viszont tényleg be kell jönnie.

- Ja, tényleg. Baj, ha nem holnap jövök, csak holnapután?

- Vasárnap nem vagyunk nyitva.

- Akkor hétfőn.

- Jóvan.

- Kártyával tudok fizetni?

- Persze.

- Akkor itt egy tök felső.

- Hihihi. Azt sajnos nem tudom elfogadni. Meg a tescós klubkártyát sem.

- Kár.

2022. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
2# Hát ez nagyon ott van 😂👍😃
2022. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Felnőttet úgy érti, hogy erotikus, de ott van a tagek közt is.
2022. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
4# Nem érted a poent, ugye?
2022. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem értette, és én is értem. Csak a kérdés komoly volt, és ide egy poént írtak, ami a kérdező számára nem hasznos.
2022. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

6# Miért nem hasznos? Lehet, hogy ő is nevetett, igy hasznara vált a 3 perc vidámság.

Ha zavarja mahd szól vagy törölteti.

2022. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy sötét este mentem az utcán, és egy üvegfalú irodaház földszinti kivilágított termében láttam, hogy egy halom ember egy meztelen nőt fotoz. Gondolom, fotós tanfolyam volt, akkoriban láttam ilyen hirdetést.

Kicsit furcsállottam a helyszínt és a helyzetet így járókelő szemszögből, ill. teremválasztás szemszögből szerintem találhattak volna erre jobbat is, hiszen szakmai szempontból (háttér, megvilágítás stb.) sem ideális, de továbbléptem.


Egyszer egy művész ismerősöm rángatott be egy terembe, ahol egy csoport épp aktmodellt festett, hogy mustráljuk együtt a modellt. Vonakodtam, de nagyon erősködött, és kicsit kínosan is éreztem magam, mert tényleg semmi helyünk se jogunk nem volt bepofátlankodni a terembe se modellt mustrálni, se más munkáját nézni. Csodálom, hogy nem vágtak ki minket, mint eb a szarát. Egyébként az is ilyen földszintes nagy ablakos akármi volt, kb. mint egy földszinti könyvtár, nyitott ajtóval, stb.


Persze megértem, hogy lehet, hogy a nő épp leszarja, hogy 10000000 után még plusz ketten látják, ill. egyáltalán nem szégyellős nyilván, de akkor sem volt méltó a helyzet.

2022. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
7. Vannak vidám, vicces oldalak, videók. Aki nevetni akar, azokat nézi. Itt már Dunát lehet rekeszteni a vcceskedő humorheroldokkal a kérdések alatt. Azt a 3 perc vidámságot bárhol bármikor meg tudja kapni a kérdező, ha akarja, és más is, itt nincs rá szükség, itt a kérdésekre akarnák olvasni a hasznos válaszokat a kérdezők is és az oldal többi látogatója is. Főleg a tök alsó kártyás poént én idém már 10-szer hallottam és mondtam is másoknak, valami újat kellene kitalálni.
2022. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

9# És arra vajon van-e szükség, hogy idegyere szaporítani a szót?


Evvel csak hülyíted a valós téma iránt érdeklődőket mert idejönnek az értesítésre és csak üres blablabla, okoskodást talalnak. Időpocsékolás.

(pont az ilyenek teszik tönkre a normális lefolyását egy kérdésnek)

Többet nem írok ide, úgyhogy nekem ne válaszolj.

2022. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!