Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell 25 évesen...

Lehetek modell 25 évesen (férfi) ?

Figyelt kérdés

Magamról annyit hogy kb 190cm/83kg vagyok atletikus testalkat, sajnos az utóbbi időben fogytam 7kgt mert nem tudtam egyszerűen kajálni viszont eddzek itthon, nem vagyok különösebben jóképű de jó fizimiskával, borostával egész helyes arcot tudok kalapálni magamnak :D



Szóval az a kérdés hogy ezekkel az adottságokkal lehetséges-e? Érdemes e foglalkozni vele



2023. jan. 30. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy szakma. Tanulni kell
2023. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Màr mint kell tudni hozzá? Pózolni? Agy-(arc)izom/végtag kapcsolat? Megtanulni járni, ülni? Vagy van még valami ezen kívül is?
2023. jan. 30. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifutó modell már nem lehetsz, oda túlkoros vagy , leginkább 18-22 éves vékony fiúkat keresnek, borosta nélkül.

Esetleg ha jóképű vagy, reklám modellnek tudsz jelentkezni, érdemes megpróbálni mert ott nem igazán számít a kor, biztos van ahol pont téged keresnek.

2023. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hármas írta meg jól, kifutón, high fashionbe, már akkor sem igen tudnál bekerülni ha extra különleges arcod lenne, nagyon figyelik a korhatárt, vannak 25-30 éves modellek is de nekik komoly múltjuk van 16-18 éves koruktól kezdve. Ezért van az hogy pl Kate Moss 50 évesen is a kifutón van, holott külseje, kora már ezt nem engedné.

Reklámokba, statisztának meg simán elmehetsz ha karizmatikus vagy és fotogén.

2023. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Modellügynök vagyok. Sajnos kifutózni már késő.
2023. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 ha valóban modellügynök lennél, nem azt ismételted volna meg amit előtted már vagy hárman leírtak...ostoba.
2023. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!