Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hotvipmodels munka vélemények?

Hotvipmodels munka vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiegészítésnek gondoltam belevágok ebbe, nagyon tetszik amit kínálnak de elég fura hogy ilyen könnyen százezreket lehet keresni. Tud valaki valami véleményt mondani a cégről?

Ugyanitt várom a törzsvendégeim

Hozzáteszem egyetemista, vendéglátásban dolgozó hölgy vagyok, de szeretem az ilyen jellegű szerepléseket, főleg ha fizetnek is érte:)



2023. jan. 17. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Mármint mire gondolsz az alatt hogy könnyen? Ez szexmunka nem modellkedés, ha nem csinálsz mindent IS, egy darab néződ nem lesz. Tehát meztelenül mutogatod magad + "önkielégítesz" napi x órán keresztül. Egyébként akik ezzel sokat keresnek, azok is mind főállásban csinálják.
2023. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Próbálkoztam már hasonlóval…nem jött be nekem. Sejtem miért nem.

Neked viszont sikerülhet. :)

2023. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Perszee tudom, azt is hogy erotikus munka. Inkább az érdekel, hogy ha nagyon bevállalós vagyok azért gondolom többet adnak. Nem igazán tudom mi hogy megy
2023. jan. 17. 11:28
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak azt ne felejtsed el hogy ami a neten van az orokre ott marad. Ha téged nem zavar hogy simán bárki barmikor előszedheti a masztizos videoidat akkor csináld, Ja és ne hogy elhidd azt a kamut hogy magyarorszagon meg x országokban nem lehet látni meg felcsatlakozni mert nem igaz. Van ismerosom aki csinálja és mi is megtaláltuk pár óra keresgélés után, csak hogy lássa hogy nem igaz.

Amúgy az amerikaiak költenek erre többet őket jobban lelehet húzni viszont az időeltolódás miatt majd folyamatosan fent kell lenned ami miatt elég valószínű hogy nyomni fogod a pörgetőket aztán ez egy ördögi kör lesz és leépülsz.

Tobb ilyen embert làttam elveszni ebben a világban, pasikat és lányokat is. Tudod az a legrosszabb amikor egy kívül belül gyonyoru ember hiába probal elotted mosolyogni, látod hogy üres már a tekintete és csak a szomorúság van benne. Pár év alatt simán leépültek.

Nem muszáj elhinned, de gondoltam elmesélem. Nem csak egy kis videózgatás és csillogás az egész.

2023. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A Hotvipmodels egy ügynökség, ami erotikus webcam munkát kínál olyan oldalakon, shova nyugodtan beregisztrálhatsz nélkülük is.

Ha már belevágnál ilyen munkába, ne ügynökségen keresztül tedd, akik a jutalékodon élősködnek, és elvárásokat támasztanak, hogy mikor mennyit és hogyan dolgozz.

A hetente könnyedén megkereshető százezrek ígérete pont azért van, hogy elkápráztassanak és sietve beregisztrálj. Az ilyen ügynökségek bármire képesek, csak hogy minél többen dolgozzanak nekik, hogy aztán ők keressenek pénzt gyakorlatilag nulla befektetéssel.

Kis olvasnivaló:

[link]

2023. jan. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Azóta stripen csinálom, hihetetlen pénzeket keresek, gyakorlatilag 2-3 órát voltam tegnap is és 37ezret összeszedtem:))) Ingyenes chaten nem vetkőzöm csak priváton. Aki fontos, annak elmondtam mit csinálok; a többi le van tojva
2023. febr. 3. 11:23
 7/21 anonim válasza:
77%
Örülök neki, bár szerintem ezt senkivel nem kéne megosztani, azzal se akit barátodnak vélsz. Ezeket bárki felveheti és később kiteheti nyilvános oldalra ami rendes munkavállalásban gondot okozhat. Redditten van egy elég nagy nyilvános csoport ahol folyamatosan mennek az infók teljesen hétköznapi lányokról hogy ki hol mit csinál, képekkel és felvételekkel, ha valaki kirak oda nincs az az ügyvéd aki azt neked leszedeti. 1 google keresés és mindenki látni fogja hogy te árultad magad. Sajnos a mai világban ezt már nem lehet anonim csinálni mint 10 éve, ha szexmunkát vállalsz azt ennek tudatában tedd.
2023. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak az tudja akinek évekkel ezelőtt is elmondtam mindent. Az arcom nem mutatom sehol így nem fenyeget a veszély hogy visszaköszön. Óvatos vagyok:))
2023. febr. 3. 13:31
 9/21 A kérdező kommentje:
A reddit csoport viszont érdekelne, én is redditezek:S
2023. febr. 3. 13:32
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
gondolkozz el majd szintlepesen pl. majd szemelyes talalkozasok, oral, francia stb es akkor nagyot tudsz ugrani 37 ezerrol. idovel ugy is tobbre vagysz majd, sok lehetoseged lesz
2023. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!