Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esélyem így modellkedni?

Van esélyem így modellkedni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ügynökség 19 éves korig fogad jelentkezőket, én 20 éves vagyok. Van egyáltalán esélyem így bekerülni vagy nem foglalkoznának már velem?

2023. júl. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fingom sincs a modellkedésről, de szerintem ha az adottságaid megvannak hozzá, fotogén vagy meg ilyesmi meg egyéb akkor szerintem simán van esélyed. Meghát nem csak 19 éves korig lehet valaki modell. Abban a korban mégcsak épphogy kifejlődsz :'DD Na mindegy nem értek hozzá csak bíztatni tudlak hogy sok sikert hozzá meg tökfőzelék
2023. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Kajdi Csaba 😂
2023. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan van, nem miden a megszabott korhatárpont. Esetleg még lábfotósként is lehet vinni ezt a munkát.
2023. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Topmodell nem lehet aki ennyi idősen kezdi de dolgozni bőven lehet még
2023. júl. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%
Szerintem biztosan lehet ha meg vannak a feltételeknek az adotságaid
2023. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A modell szakma másról sem szól, mint hogy rengetegen akarnak befutni, hatalmas jelentkezés van modellekből és a cégek kedvükre válogatnak köztük. Ha valamelyik cég kiírja, hogy 19 éves korig lehet jelentkezni, akkor vagy elfogadod, vagy megpróbálod és kiderül, hogy mennyire veszik komolyan. Ha meg sem próbálod, biztosan nem fog kiderülni, hogy rugalmasabbak-e vagy sem.


De arra is készülj fel, hogy még ha bekerülsz egy ügynökséghez, akkor se biztos, hogy lesznek megbízásaid. Vagy a korod miatt, vagy másért. Az ügynökségnél csak egy leszel a rengeteg másik lány között. Az ügyfelek vagy meglátnak benned valamit, vagy nem. Az ügynökségnek meg tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy téged választanak, vagy bármelyik másik lányt, mert ők ugyanúgy megkapják a pénzt azért, hogy egy lányt kiválasztottak tőlük.

Sőt vannak olyan ügynökségek, akik még tőled is pénzt kérnek azért, hogy benne lehess a katalógusukban, sőt vannak, akik még fotózásokra, meg tanfolyamokra, mindenfélére is szednek tőled pénzt, hogy növeld az esélyeidet, hogy téged válasszanak. Aztán vagy téged fognak választani vagy nem, de nekik úgy is pénzük van belőled, ha te nem kapsz tőlük semmi munkát. Na ők nagyobb eséllyel fognak szemet hunyni a korod, vagy bármi más miatt.

2023. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊 Kedves utolsó, igen köszönöm ezekkel tisztában vagyok, épp ezért jónevű megbízható ügynökségeket néztem ki.
2023. aug. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!