Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lányok! Ki az aki bevállalna...

Lányok! Ki az aki bevállalna fehérneműs termékfotozást?

Figyelt kérdés
Ki az, aki tartja magát annyira vonzónak, hogy benne lenne? Kíváncsi vagyok hányan lennének, akik belemennének, amennyiben ez nekik is előnyükre válna?

#szexi #fehérnemű #termékfotozás
2023. okt. 17. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Arccal szerintem nem sokan. Arc nélkül meg gondolom a pénz számítana.
2023. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi is a matek? Mekis órabérért ne gondold, hogy bárki pózolgatni fog neked.
2023. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Termékfotó mind arc nélkül készül. Voltam már páron. Semmi pózerkedés, semmi erotika, minden terméket ugyanúgy fotóznak...

És ja. Nincs benne extra pénz.

2023. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
#3 tedd hozzá azt is, hogy a komoly cégek, akik tényleg csak termékfotózásra keresnek modellt nem egy anonim fórumon toboroznak 😂
2023. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Nem mondtam, hogy komoly cég, de egy kezdő kis vállalkozó vagy egy egy termékes webshop meg nem fog nagy feneket keríteni annak, hogy egy céget bízzon meg hogy a fotozást is leszervezze és több százezer ft-ot fizessen ki! Nem utolsó sorban pedig nem meztelenkedni kell és mit akartok ezért kezdő és nem modellként 100 ezreket elkérni mikor még gyakorlott akt modellnek is olcsóbb az óradíja aki az egész testét megmutatja? És nem,nem kell mindjárt lenézni azt aki nem szégyelli a saját testét attól még nem k! Ez egy egy két órás fotózásért kicsit amatőr szinten nagyon el vannak szállva egyesek, hogy mindjárt 100 ezret meg fél milliót kérejetek el egy mini fotozásért amikor még gyakorlott modellek sem kérnek ennyit! Ha valakinek nem ér meg egy kétórás mini fotozás 30-50 ezer ft-ot kezdő modellként azért gondolkodjon már el azon aki mindjárt százezreket akar keresni vele, hogy mi mennyit ér! 25-30 ezer ft os órabér tényleg annyira sz*r? Egy pár sima igényes fehérneműs képért aminek a középpontjában ráadásul a reklámzott termék van? Semmi szexualitás?
2023. okt. 17. 22:26
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Haat attol fugg milyen termék, milyen fotok, meg ilyenek.
2023. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
35%
Én kis vállalkozó vagyok. Kis pénzzel szeretnék becserkészni szép lányokat.
2023. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

#5 akkor minek neked amatőr lány, miért egyből egy profit bérelsz fel? Egy amatőr sokkal-sokkal többet fog elkérni, mint aki ebből él. Mert nála meg kell fizetned az "exlkuzív" felárat - ami a képekből nem fog visszajönni.

S ha semmi szex akkor gondolom semmi kifogásod nem lenne az ellen, hogy a lányt elkíséri a párja aki valahol a háttérben csendben ülve vár 😂

2023. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
25%

8

Ez egy "olcsón akarok dugni" hirdetés

2023. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
5 ös nem értek veled egyet! Egyébként nem hirdetés volt csak felvetés és miért zavarna ha elkisérné bár ki? Párja apja akár a párja akár ki? Még szerződést is írnék ha tényleges munkaajánlat lenne! 8 as meg ne magából induljon ki hogy mindneki csak dugni akar!
2023. okt. 17. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!