Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hétvégén megyek egy fotózásra...

Hétvégén megyek egy fotózásra a párommal. Ez lenne az első fotózásom.Göndörítsem be a hajam vagy vasaljam ki? Derékig érő barna hajam van.

Figyelt kérdés
dec. 26. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem természetesen egyenes a hajam, nem göndöríteném, amúgy se szoktam. Nem tartom szebbnek a göndör hajas fotókat.
dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lazább hullámokat csinálnék, szóval nem olyan loknis göndört. Ha fixálod, egy fotózást biztos ki fog bírni. Szerintem ez jól mutat képeken, de persze ez egyéni ízlés kérdése is.
dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A fotók stílusától is függ szerintem, valamint a ruhától ami rajtad lesz. Ha ilyen hétköznapi jellegű fotók lesznek akkor én úgy hagynám ahogy többször hordom. Ha ilyen alkalmi pld karácsonyi fotózás lesz akkor mindenképp lehet bele egy kis hullám.
dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Ha hullámos akkor sokall szebb.

A vasalt az egy olcsó egyen frizura csak.

Egyszerűen én nem értem hogy ez a hülye média miért csinált ebből divatot a levasat hajból.

Mi szép van abban hogy mindenkinek egyforma???

jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fel sapkát
jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem nem göndör, sem nem egyenes hajam van. Ahhoz, hogy göndör legyen, be kell szárítanom - mivel ez sok idő, és az utóbbi időben csak hagyom megszárítani, régen nem göndörítettem már. Én személy szerint félnék, hogy elrontom, és azt akarnám, hogy az első képeken hasonlóan nézzek ki, mint a hétköznapokban. Tehát olyanra csinálnám meg a hajam, ahogy álltalában hordani szoktam: félig szárazon befonom, hogy hullámos legyen.

Szóval ha én mennék így fotózásra, akkor arra ügyelnék, hogy ne lapuljon le a hajam, és úgy formáznám, ahogyan egyébként is szoktam.

jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen lett?
jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!