Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ismertek olyan arab/latin/balk...

Ismertek olyan arab/latin/balkáni származású férfi modellt, akire ráillik ez a leírás?

Figyelt kérdés
A fő szempont az lenne, hogy a kisugárzásában legyen valami... "manipulatív", szeme barna legyen, a bőre hellyel-közzel közepesen legyen kreolos. Ne is nagyon világos, ne is nagyon sötét. Korban huszonvalahány éves.

2018. jan. 30. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2018. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy vicceske, aki nem tud aludni...

Érteni nem értem, hogy mi a felemelő érzés lett bevágni ezt a poént azon az alapon, hogy "úgyis eldöntendő kérdés, tök mindegy a szövegkörnyezet, hadd főjön majd a levében, amiért nem máshogy fogalmazott", de most emiatt a kis szórakozás miatt nem tudom majd kiemelni a kérdést egy darabig, ha nem érkezik segítséget adó, nem unatkozáson alapuló válasz. -.-

2018. jan. 30. 03:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha török is jó, akkor a Burak Özcivit, nekem álmaim pasija :D
2018. jan. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért bírom, mennyire nem képesek itt szöveget értelmezni az emberek, gondolom, ti az "elnézést, megmondaná, mennyi az idő?" kérdésre is azt felelnétek, hogy persze, megmondanám :D
2018. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy bele kell szőni a leírásba, hogy a "tipikus, okoskodó magyar értelmiség" kerüljön, de végül arra jutottam, felesleges kapásból ilyen kiosztónak lennem. Tévedtem. Nem hiába mondják, hogy egész Európában itt van a legtöbb bunkó -.-


A 3-asnak köszönöm a választ, a 10-esnek meg, hogy a többséggel ellentétben van némi szövegértése. :)


A többieknek meg... "zsenikéim", ha megtanulnátok olvasni, hepciáskodás helyett, akkor észrevennétek, hogy az első reagálásomba beleírtam, hogy tudom, hogy eldöntendő kérdés, ám ha nektek ez újdonság lenne, sok olyan kérdés van, ami udvariassági szempontokból úgy van megfogalmazva, hogy eldöntendőnek tűnjön, de a kérdező nem igen vagy nem választ vár rá, ami a szövegkörnyezetből persze kiderül egy bizonyos értelmi szint felett lévőknek... Az utolsó válaszoló úgy tűnik, elérte ezt a szintet, ti meg nem. Tökéletes példa erre a kérdéstípusra, az is, amit ő hozott példaként.


És a bizonyára nagyon silány és agyi téren szegényes életet élő "segítőknek" üzenem - másmilyenek nem lehetnek, ha egy anonim oldalon segítséget kérőkön élik ki a kiskirályoskodós hajlamaikat, miután a valóságban lehurrogják őket;

akkor és addig fogom kiemelni a kérdést, ameddig nem kapok normális választ olyanoktól, akik már kijárták az óvodát és felesleges pattogás helyett azt teszik, amire ez az oldal szolgál; segítséget nyújtanak.


Lehet felőlem nyugodtan szabadidős tevékenységként szórakozni, hogy ki se tudjam emelni az említett típusú, értelmes válaszokért, nem fogok szívbajoskodni, hogy jelentsem azokat, akik nyilvánvalóan csak offolnak. Maximum otthon vagytok kiskakasok a saját szemétdombotokon, közösségben nem ártana vissza venni és normalizálódni...

2018. jan. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!