Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell? (kép)

Lehetnék modell? (kép)

Figyelt kérdés

a testem megváltoztatása nélkül lehetnék modell?

(magasságot nem számítva)


vagy csak plus size?


18/L


[link]

[link]

[link]



dec. 28. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

Biztos 18 vagy? Nem rosszból, de nekem majdnem 28 évesen sincs ilyen megereszkedett fenekem, nehezen tudom elhinni, hogy egy tininek ilyen legyen. Igaz én 18 éves korom óta kondizok, de akkor is…


Szerintem modellkedéshez sportolnod kéne, hogy tónusosabb legyél. Plus size-hoz meg szerintem nem vagy elég dagi, de ez nem baj :D

dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, de ne a modellkedés,hanem magad miatt.
dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Lehetsz modell, mondjuk a mcdonald’s új arculata.
dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem töltenek be a képek de lehet jobb is, indokolatlanul sok itt a perverz, aki lementhetné a képeket. Ami a modellkedést illeti, a konkrét számok, centik amik ehhez kellenek, megtalálhatók szerte az interneten. Mérd le magad és számolj. Ha lehetőségként a plus size is felmerül, akkor kép nélkül is tuti, hogy jóval nagyobb vagy az elvárt méreteknél.
dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem tölti be a képet, de elmondom, nem éri meg a modellkedés. Ne keseredj el ha leméred magad és nem felelsz meg az adott értéknek.
dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

itt működnek:


[link]

[link]

[link]

dec. 28. 19:41
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező szerintem nagyon cuki alakod van ^w^ , lenne kedved priviben erről beszélni ?
dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Metionin ***** válasza:
90%
Minden rosszindulat nélkül de láttál már modelleket? Szerinted hasonlít az alkatod az övékére? 18 évesen azért kellene hogy legyen már ennyi önismereted/önkritikád. Ha tökéletesen megfelelnél az előírt centiknek is minimális esélyed lenne arra, hogy be is fuss, mert a centik az csak a beugró. Ami az alakodat illeti, van felesleg bőven, nem ártana most elkezdeni megszabadulni tőle amíg még fiatal vagy és könnyebb. Lehetne ebből nagyon jót is kihozni, attól, hogy nem modell standard (az emberek elég kis százaléka az).
dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan hogy a fenébe süllyedhet idáig az emberiség, hogy lehet ilyen nulla önbizaloma az embereknek, hogy ide töltögetnek fel magukról képeket? Borzasztó rossz irányba tartunk.
dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha elfogadsz egy tanácsot, magaddal foglalkozz de ne így,hogy idegenektől kérsz véleményt. Iszonyúan sok a perverz barom, nem ez a jó hely erre.
dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!