Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek hol kezdjem el a...

Szerintetek hol kezdjem el a modellkedést? Van értelme holnap elmennem az MTA-hoz? Fognak pénzt kérni vagy valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem régen döntöttem el,hogy szeretném kipróbálni a modellkedést,nem kifutón,hanem fotómodellként. Sokan mondják,hogy szép és csinos vagyok és ez is indított el az útra.Budapesten néztem eddig kettőt,az egyik az MTA volt,ahova holnapra hívtak be,a másikat már nem tudom. Elég sok negatív véleményt olvastam az MTA-val kapcsolatban és nagyon félek most,hogy tényleg jó ötlet holnap mennem vagy sem.

18 éves vagyok és lány,172cm,52kg. Egerben tanulok,most fogok érettségizni,Borsod megyében élek.



jan. 2. 21:38
 1/2 DNTSPRD ***** válasza:
100%
legyél independes modell népszerüsitsd magad instán és hasonló oldalakon onlyfans semrosz ötlet nem csak p-o-r-n tartalommal lehet ott érvényesülni,csak kreativnak kell lennedés akkor majd keresnek az ügynökségek, hate kell jelentkezz ott garantáltan kérni fognak pénztés viszont semmi garancia hogy utánna adnak is munkát
jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél már beteg agyú tucat ribi te is...

Sokkal menőbb ha nem krv-lkodással viszed valamire és még a szépséged is megmarad, nem egy kiéltfejű szánalom leszel pár éven belül!

Neked nincsenek szüleid, barátaid?!

jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!