Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova menjek, hogy sikeres...

Hova menjek, hogy sikeres modell lehessek?

Figyelt kérdés
A modellkedés az álmom. 173cm és 56-57kg vagyok. Már egy éve az elite model look versenyére készülök, azonban most láttam, hogy a trendattack modellügynökség is rendez hasonló versenyt. Most pedig nem tudok dönteni. Vajon melyik a jobb? Azonban kizárólag csak külföldön szeretnék dolgozni, éppúgy mint Palvin Barbara.Azonban tudom, hogy ehhez hosszú utat kell megtennem. Belföldön nem szeretnék modellkedni. Kérlek segítsetek, hogy hova menjek!! Köszi:D

2012. máj. 9. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Külföldön a kifutón lévő modellek 176-178 cm magasak. Úgyhogy még nőjjél. MO-on 172 cm az alap, az megvan neked.A versenyekhez sok szerencsét,mindegyik jó, Palvin Barbi és a legtöbb modell 15 évesen kezdte.
2012. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a vßlaszodat.:)Igen tudom, hogy magasnak kell lennem a kifutóra, de ha megnçzzük Palvin Barbit ő sem 180 magas... Én 17 vagyok, éss szerintem mçg nem vagyok öreg a modellkedéshez. De most akkor melyik versenyre menjek? Ezt nem tudom eldönteni, mert mindkettő jó. Az elite model look versenyéből került ki pl. Mihalik enikő is.:)
2012. máj. 9. 17:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Elite model lookra!!!!! Ha komolyan gondolod mindenképp oda menj, amúgy meg bármikor jelentkezhetsz egy ügynökséghez
2012. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sziaa!!:)) énis ugyanebben a cipőben vagyok:D júliusban lesz az elite model look castingja:) most voltam VM castingon csak ott a legvékonyabbakat válogatják be. Szóval oda nem hiszem hogy beválogatnak:) de még várom. Méreteid mienek? én 174 cm vagyok és 82/60/91 :)
2012. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a trend attack-ot énis néztem. és megyek is castingra. remélem nem valami fizetős ügynökség:)
2012. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon komolyan gndolom ezt a modellkedést és mßr dôntöttem, úgyhogy az elite model lookra megyek!!:D a méreteim pedig: 81/61/82 és 173cm vagyok. Szerencsçre most leadtam 1kg, úgyhogy mßr 56kg vaggyok, de az 54 a cél:) akkor majd lehet talßlkozunk a vßlogatón?? Hova val?si vagy??çn miskolcra megyek:)
2012. máj. 14. 21:07
 7/15 anonim ***** válasza:
én debreceni:D http://www.youtube.com/user/emlhun2011 nézegesd ezeket a videókat ha még nem láttad!:) már nagyon várom
2012. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már láttam őket:DDD de ugye nem kell bikinit vinni??
2012. máj. 17. 15:07
 9/15 annnuskaa válasza:
Palvin Barbi és aa legtöbb modell 13 évesen kezdte nem pedig 115 évesen....
2012. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 annnuskaa válasza:
ja egyébként meg sok sikert a versenyre!!!!! Szerintem a méreteid jók de a súlyból még le kéne adnod egy kicsit!!! JA ÉS MÉG FONTOS A SZÉP , KÜLÖNLEGES , VAGY KARAKTERES ARC IS. Én azt gondolom ha valamit nagyon szeretnél és azért megküzdesz sikerülni is fog!!! Csak sajnos minden kezdet nehéz, de ha az első akadályt sikeresen veszed akkor még lehetsz sikeres!!! Sok sikeret!:)
2012. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!