Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan fiú aki a vékonyabb...

Van olyan fiú aki a vékonyabb vagy esetleg modell alkatu csajokat szeretik?

Figyelt kérdés
fiúk írjatok hogy mit gondoltok erről mert több ismerősömtől hallom hogy" a kutyák jétszanak csontokkal":/

2012. máj. 14. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekik tökéletes a testalkatúk.
2012. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

4es vagyok


Tudom, hogy itt most nem volt sértő hozzászólás, csak általánosságban mondtam. Ezt arra reagáltam, amit a kérdés alatt lehet olvasni ("csak a kutyák játszanak csontokkal"). :)


Kérdező! Azok a testalkatok, amit belinkeltél, számomra tökéletes, remélem, egyszer ilyen barátnőm lesz (külsőre, a belsőt most nem említem, mert nem erről szólt a kérdés).

2012. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igaz lány vagyok, de szerintem ezeknek a lányoknak gyönyörű az alkatuk! Főleg a jobboldali nagyon szép. Én kicsit vastagabb vagyok ennél ugyan, de már teszek érte hogy ilyen legyek. :D
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy itt most nem volt sértő hozzászólás, csak általánosságban mondtam."

Ja értem, akkor bocsi. :)


Amúgy a linkelt képen szerintem a fehér csajok határesetek, de a két fekete már kezdi túlzásba vinni.

2012. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vékonyabb, modell alkatú csajokat is, de a husisabbat sem vetem meg. Nem ez a döntő nálam
2012. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Balról a 2. és jobbról a 2. tetszik, a többi nem.
2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ja értem, akkor bocsi. :) "


Semmi gond! :)

2012. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Én is a modellalkatú csajokat szeretem, mert nekik nagyon szuper a testalkatuk, tökéletes!
2013. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
amiket linkeltél gyönyörű
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!