Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kell kinéznem hogy...

Hogyan kell kinéznem hogy sikeresnek mondható modell váljon majd belőlem? Mit kell tennem ahoz?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg lány tölt fel magáról különböző portofiokat,meg sokan "modellkednek"...Én nem csak annyival szeretnék maradni hogy van egy portfoliom és kalap,hanem igenis lelkiismeretesen szeretném csinálni,persze ha müködne a dolog :D . Tudom hogy minimum 172 cm,meg xs,34-es méret... dehát sok vékony lány van,és mégsem lessz belőle sikeres modell.... akik sikerre tesznek szert ,azok hogy csinálják?

2012. máj. 17. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomulnod kell. Meg néha széttenni az XS-es lábaidat.
2012. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy csinálják.3éve én is bele vágtam. Sütő Enikő modell sulijával. Inkább nem minősítem... Semmi pozitív. Kell egy portfólió, egy JÓ. Aztán nincs msá dolgod mint járod a modell ügynökségeket. Castingokra jársz. Valahol kellesz, valahol nem. Lehet hogy keresett leszel, lehet, hogy egy munkát sem kapsz. Meg lehet próbálni. Nekem személy szerint volt egy pár munka. Egy pár bemutató, fotózás. De semmi több. De egy jó élmény. Most már külföldön élek. Tervezem, hogy itt újra neki állok. Ja és amit te írtál, h lelkiismeretesen.. sajnos ez nem ezen múlik. Otthon pedig aztán pláne nincsenek megfizetve a modellek. Volt hogy egész nap ott voltunk étlen szomjan azért a semmi pénzért. De meg kell próbálni! Kapcsolatban vagy már valamelyik ügynökséggel? Vagy most tervezel neki vágni? Ha van kérdésed, szívesen segítek. 19/l
2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ugy igazából még nincsen,a zoom models keresett fel hogy szeretnének személyesen meg ismerni,mert a képeim alapján kiválasztottak meg stb...aztán ki töltöttem egy adatlapot a méreteimről,és meg irtam neki hogy majd be megyek castingra ... nem igazán mozgok otthon ezekben a dolgokban,és még az ügynökséget sem ismerem annyira,de lehet hogy itt megprobálom...igaz azt mondták nem valami jó ügynökség mivelhogy nem lehetsz itt sikeres,de amig nincs személyes tapasztalatom,addig nem itélkezek.:)

és köszönöm az utobbi választ.

2012. máj. 17. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz főleg adottság kell, nagyon különleges arc, ezenkívül akarat, kitartás.
2012. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy az arcom az oda való-e.... mélyen ülő szemek,de önmagánban eléggé nagyok,alacsony de széles homlok,keskeny áll,vékony ajkak,világos bőr...:D aah nem igazán tudom körbe irni...
2012. máj. 17. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet biztosan tudok az arcodnak sokoldalúnak alakíthatónak kell lennie.
2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!