Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék. Mit...

Modellkedni szeretnék. Mit ajánlotok fiúnak?

Figyelt kérdés

szeretném kipróbálni a modellkedést, fotózást, meg az ilyesmi, hogyan kezdjek neki? segítenétek?

16/f



2012. júl. 14. 23:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Hamár modellkedés, énis kérdeznék! Énis modellkedni szeretnék (én lányvagyok:D), írt már pár üynökség, de eddig nemláttam elérkezettnek az időt, hogy éljek a felkérésükkel. Most újabban egy Perfect Models nevű ügynökség írt. Nem tudtok róla valamit? Nagyon fontos lenne, és a portfólió az kötelező minden ügynökséghez+fizetni is kötelező? Úgyhallottam 90ezer körül mozog az ára..
2012. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

utolso


hany cm vagy? :D


nem kellene fizetni erte....

2012. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Én a Csillagmodell Ügnökséget ajánlanám! Ott nem kell csináltatni több 10000 Ft-ért portfóliót, a regisztrációkor készítenek képeket, amiket oda is adnak. Én voltam náluk, és tényleg korrektek, nem lehúzósak, mert abból sok van.
2012. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

köszönöm, utánanézek énis ennek a csillagmodellnek.. tökjó lenne hogyha ilyen olcsó!


179 cm vagyok :D

2012. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

megneztem a csillagmodellnel a Ferfi kategoriat....


hatttt mit mondjak ,eleg gyenge felhozatal

2012. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

én meg utánanéztem pár dolognak és azt írták, hogyha látnak bennem lehetőséget akkor a portfóliót nem kell kifizetnem vagypedig levonják az első fizetésemből. ez igaz lehet?

egyébként nemtudjátok, hogy castingon milyen kérdéseket tesznek fel?

2012. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
huh de megneznelek :D szeretem a magas lanyokat :D
2012. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
A csillagmodellnél nincs fent a közel 500 ember akivel dolgoznak, azt nem nézné át a kutya sem. Itt kóddal vannak nyilvántartva az emberek. a weboldalon folyamatosan változtatják a képeket. Nekem bevált ez a cég, pár hete voltam náluk és már volt is munkám. De mindenki maga válassza ki a neki szimpatikusat.
2012. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Mutass magadról képet.
2012. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


hát..ide nemnagyon szeretnék feltenni, de hosszúak a lábaim, nem vagyok dagadt de csontváz sem (szerintem arányos vagyok), éshát tudtommal az érdekes/különleges és egyben szép arcú lányoknak előnyük van, és az én arcom szerintem megfelel ezeknek a feltételeknek.. most erősen gondolkodom hogy egy jó ügynökséghez beküldöm a képeimet, aztán lesz ami lesz:D ők megmondják h látnak e bennem vmit

2012. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!