Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék. Mit...

Modellkedni szeretnék. Mit ajánlotok fiúnak?

Figyelt kérdés

szeretném kipróbálni a modellkedést, fotózást, meg az ilyesmi, hogyan kezdjek neki? segítenétek?

16/f



2012. júl. 14. 23:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Hello én modell vagyok. És szívesen segítek neked. Legelőször, ha bármi hiba van az arcodom mitesszer meg társai akkor menj el kozmetikushoz. Jelentkezés ügynökséghez. Csakis elismert ügynökséghez jelentkezz. Először hívd fel őket telefonon.Mond nekik, hogy modell szeretnél lenni magasságod, hajszín szemszín. Majd egyeztess velük találkozó időpontot. A portfóliót az ügynökség csinálja, amiért pénzt nem kérhetnek. Alapszabály, hogy ott nem te fizetsz, hanem neked fizetnek. Persze a munkáidért kapott fizetésből 10-15%-ot elkérnek. Kérdezd meg, hogy mennyi munkára számíthatsz. Nagyon jól kell beszélned angolul. Ha sikerül minden, akkor pedig lehet, hogy magántanulónak kell lenned. Ezt azért szüleiddel beszéld meg. Nagyon sok utazással és szállodábanlakással fog járni. Lehet hogy lesz olyan heted, hogy hétfő New York, kedd London, szerda Tokyo, csütörtök megint New York. Készülj fel. Nem olyan könnyű, mint sokan hiszik. Drukkolok :)
2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

utolsó kommentelő!


és olyat lehet csinálni, hogy jelentkezek és ha felvesznek és kapok munkákat csinálom, de nem komolyan, csakúgy hobbiszinten/másodlagosan a tanulás mellett?

és a perfekt angol is kötelező? és a pózokat, arckifejezéseket stb. megmutatják ott vagy azért segítenek vmennyit a nagyon amatőr modelleknek?

2012. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

na én ma voltam a budapesti TrendAttack-nál, annyi volt hogy ki kellett tölteni egy lapot, méretek, adatok, stb. csináltak 3 fotót rólam, mivel nincs portfólióm (erre azt mondták 100ezer körül van egy szal nem tudom most akkor ingyenes??), aztán mondta a nő hogy felvesz az adatbázisba és ha a többiektől pozitív visszajelzést kap akkor értesít.

mondta még h 18-20 éves kornál kezdődik ez a férifaknál és mivel 16 vagyok még fogok változni, és lehet érdemesebb lenne később nekikezdeni, de mindenesezre kivancsi vagyok.(((:

2012. júl. 19. 18:19
 44/52 anonim ***** válasza:
hát akkkor várd a visszajelzést, de az NAGYON FONTOS, hogy ha aztmondják, hogy neked kell állnod a portfóliót akkor nehogy higgy nekik és sürgősen húzzál el attól az ügynükségtől, mert csak leakarnak húzni, ugyanis elvileg ha egy ügynökség lát vkiben tehetséget/fantáziát akkor automatikusan állnia kell a portfólió és szinte minden költség árát! szóval semmiképpen ne fizess ki nagy összegeket:) ez a tanácsom..amúgymeg ha itt nem jön össze a dolog, az még nem jelenti azt h más ügynökségnek ne tetszenél, úgyhogy szerintem a többi jó ügynökséget is megnézheted (amiket írtam) ha gondolod
2012. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

ez azt jelentette ,hogy nem lennel jo modellnek....


ezt nezd meg,benne lattak "fantaziat " es szerintem o nem fizetett semmit.


[link]

2012. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

köszi szépen! másikhoz is akartam menni csak zárva voltak. mindenesetre próbálkozom!((:


már miért ne lennék jó modellnek? attól hogy valakinek nem tetszem úgyanúgy más meg sokmindent kinézhet belőlem és lehet tényleg jól mutatok a fotókon.

2012. júl. 19. 21:21
 47/52 anonim ***** válasza:

[link]


es ezt is ....


hidd el ha latnanak benned valamit akkor szerintem nem kellene fizess!

2012. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

attol hogy jol jossz ki fotokon nem jelenti azt ,hogy modell is lehetsz.....


1. nezd az alkapcsat,jokepu gyerek :p


[link]


2.pofacsontmiatt es szaj.


[link]


3. az orra miatt


[link]

2012. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

szerintem meg a helyesség/szépség tök relatív... attól még mert ez az ügynökség nem mondott bíztató dolgokat, lehet, hogy másnak megtetszik mert lát benne valamit

meg a Ricsi.. ő egy tipikus modellalkat..arc..alak szépfiú stb. tőle szerintem leolvadt az összes bugyi az ügynökségen amikor beállított..még jó, h nem kellett fizetnie

viszont a másik 3. akit linkeltél....szörnyűek!!!! tudom, h megy ez..különleges karakteres arc számít meg akiben megvan az a bizonyos plusz, de attólmég elég csúf az összes

2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Ricsinek férfias arca van, tényleg modellnek való és jól mutat a fotókon.

de a másik három... hát nem is tudom hogy mondjam finoman...

lehet az egyik ügynökségnek ez tetszik, és nekem nemet mond, de lehet hogy a másiknál meg pont fordítva. úgyhogy attól hogy most azt mondták hogy lehet várni kéne még 2 évet, hogy kialakuljanak a végleges vonásaim, nem hiszem h össze kéne törnöm.

2012. júl. 19. 22:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!