Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes lenne elmennem modellnek?

Érdemes lenne elmennem modellnek?

Figyelt kérdés
Egyszer 9 éves koromban leszolítottak, hogy legyek modell arra anyu azt mondta, hogy most nem majd ha idősebb leszek.Most 16 éves vagyok és nemrég megint leszólitottak megadták a számukat (még nem válaszotam) de érdekel a modellkedés.viszont nem értem mert egy modellnek ugye min. 173cm-nek kell lennie, de én csak 165-166cm vagyok.

2012. okt. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem,ha leszolitottak,az nem veletlen:)!

Vagj bele!

Kepet esetleg tudsz mutatni?csak kivancsisag:D

Amugy magassag szerintem megfelel,mivel nem minden modell olyan magas.

2012. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva ez erősen olyannak tűnik, maikor minden kicsit beképzeltnek vagy nainak tűnő lánykát/fiúcskát leszólítanak, elmondják, mekkora tehetségek és reménységek, aztán jön az a rész, hogy ehhez csupán a portfóliót kéne megcsináltatnod náluk x összegért.

12-14 évesen még eltekintenének a magasságodtól. 16 évesen viszont már ha nem vagy 173 cm, akkor sose leszel modell, jobb ha beletörődsz.

Esetleg majd a fotómodellséggel fognak etetni, hogy ahhoz nem kell magasság... a fenét nem. Ez is ilyen kamu szöveg, munkát sose kapnál kb.

Ameddig nem kérnek egy fillért se, csináld, akkor még lehet belőle valami, viszont ha pénzt kérnek, akármilyen okból is, tuti csak le akarnak húzni. Valamiből nekik is meg kell élniük ugye. :D

2012. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kifutóra sosem kerülhetnél az biztos mert a magasságod nem megfelelő ám fotómodellnek/katalógusmodellnek vagy reklámokba simán mehetsz :)
2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
képet küldessz ?? Én is szeretnék modellkedni, de sajnos az orrom szerintem nagyon csúnya....Érdekelne,hogy te hogy nézel ki :) 13/L
2013. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!