Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modell ügynökségek...

Melyik modell ügynökségek jók? 167 cm-rel még felvehetnek esetleg?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fotómodellnek elég a magasságod. Kifutómodell nem lehetsz csak.
2012. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum fotómodellként. Persze ez függ az arcodtól is meg az alakodtól is.
2012. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fotómodellként nem lehet karriert befutni, mert nincs rá igény, kifutóra pedig nagyon alacsony vagy.
2012. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsanat de nekem mostmar nagyon elegem van, hogy mindenki modell akar lenni 175 cm alatt... Lehet,hogy fotomodellnek jo lenne az arcod viszont magyarorszagon nincsen igeny fotomodellekre. Sajnalom ha megbantalak, de ez mar idegesito...
2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Irj privat emailt nekem ,a lanyom apja fotos es fotomodell ugynoksege van,segitek neked!!

stanthorpe@gmail.com

2012. nov. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pierre woodman:)
2012. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 13:57 nem képzelgek én semmit, nem jelentettem ki konkrétan, hogy modell akarok lenni, csak azt akartam tudni, hogy ilyen magassággal esetleg lehetséges e, ha idegesít, ne nézd, ennyi
2012. nov. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!