Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Vizio...

Mi a véleményetek a Vizio Models modellügynökségről?

Figyelt kérdés
Nem rég bukkantam rá, érdekel a modellkedés és csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2013. jan. 29. 22:10
 1/4 Aurora117 ***** válasza:
Ezeket a lehetetlen ügynökségeket hol találjátok???
2013. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! hat ez valami nagyon uj dolog lehet.. szerintem 2-3 ev mulva nezz ra, hova jutottak, most nem hiszem, hogy akar pesti munkat, akar kulfoldi szerzodest tudnanak valakinek szerezni.
2013. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem leszólítottak az utcán...nagyon jóknak tűntek...és megbízhatónak. El is vittek tesztfotózásra is, de akkor kiderült hogy alacsony vagyok, de semmiért nem kellett fizetnem... van honlapjuk esetleg ott lehet jelentkezni
2013. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végtelenül korrekt, megbízható csapat. A vezetője kilenc évig modell volt. Családi vállalkozás, mindenhez a nevüket adják. Több lányt ismerek, akik náluk vannak. Foglalkoznak velük, felépítik őket. Mindenkinek az adottságainak megfelelő desztinációt választják ki. Ugyan azokkal az ügynökségekkel dolgozni, mint az Icon, Visage, VM. Egyre több lányuk van. Nagyon fiatal lányokkal is dolgoznak akár egy évet is, hogy piacképessé tegyék őket. Emberileg pedig a legkedvesebb, leghumánusabb csapat, azok közül akiket eddig megismertem. Kizárólag ajánlani tudom őket.
2017. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!