Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy kezdjem a modellkedést?...

Hogy kezdjem a modellkedést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, különleges arccal és szép alakkal. Nem szeretném, hogy a modellkedés legyen az életem, de egy bizonyos korig szeretném csinálni. :) Sajnos nem vagyok egy égimeszelő, sőt.. (165 cm) De nem is kifutó modell szeretnék lenni, hanem fotómodell. Hogy kezdjem el, hova menjek? Nem szeretnék bunkó válaszokat, hogy milyen beképzelt vagyok, mert nem vagyok az.. :\ (-: Köszi előre is a válaszokat!

2013. febr. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki lát benned fantáziát, felkeres fotók alapján. Esetleg egy keveset költhetsz egy portfólió összeállítására.


De, tudod, naponta látok lányokat különleges arccal és szép alakkal.

2013. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de esetleg nézhetnél hirdetéseket castingokról, esetleg neten is.:) Meg ha szeretnél nekem is írhatsz, talán tudok segíteni:)
2013. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2013. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

külön olyan hogy fotómodell nincs, fotózásokra is a normális modelleket hívják.

a 'fotómodell, arcmodell' és társai ügynökségek meg csak pénzlehúzásra mennek.

2013. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! c:

Budapesten lakom.. ;)

Képet itt nem szeretnék mutatni, maximum privátban.

2013. febr. 21. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Modellkedni akarsz úgy, hogy szégyenlősködsz?
2013. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szégyenlős, de ki tudja kik vannak itt, meg amúgy sincs jó képem magamról, én kegyetlen rossz fotókat készítek, azt inkább hagyjuk. :) De ha akarod, küldhetek privátban.. ;)
2013. febr. 21. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőj 8 centit. Addig leginkább sehogy.
2013. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem nem érted. FOTÓ! -.-'
2013. febr. 27. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint azt akarod mondani, hogy fotómodellkedni szeretnél? Értem én, nem vagyok hülye. Csak oda is minimum a 173 cm. Én nem tudom ki a franc kezdte el terjeszteni, ezt a fotómodell alacsony is lehet dolgot, de ez nem igaz. Eleve nem nagyon van fotómodell. Ebben a szakmában egybefolynak a dolgok, egyszerre kell alkalmasnak lenni kifutóra ÉS fotóra. De mindegy, mert itt GYK-n mindenki nagyon otthon van a dologban, írogatják a hülyeségeket. De ha megnézed a szervezett castingokat, mindnél 173cm a minimum. Fotómodell meg nincs.
2013. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!