Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik modellkednek?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék tudni róla.Milyen munkákat kaptok,hogyan folyik egy bemutató,készülődés,fotózás..Lehet-e suli mellett csinálni,és el lehet e kezdeni 16 évesen?Melyik ügynökségnél vagytok? Igazából bármi érdekel,bármi hozzáfűzés,tapasztalat,akármi.

16/L



2013. ápr. 20. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
És írjatok magatokról is!Hogyan kezdtetek bele,ilyesmi :)
2013. ápr. 20. 10:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam modell de nem hinném, hogy suli mellett is tudnád csinálni vagy talán magántanárral vagy ilyesmi... én 14 évesen kezdtem és 17 éves koromig voltam kb.. Van nagyon jó oldala és van nagyon rossz oldala is. pl.: a jó oldal: Sokat utazol és sok új embert ismersz meg. rossz oldal: nem lesz elég időd az igazi barátokra a családra... én is úgy gondoltam, hogy nincs szükségem a barátokra ha modell lehetek... de télég nagyot tévedtem mikor otthon ültem 2 héten keresztül és senkit nem tudtam felhívni vagy ha fel is hívtam nem ért rá... Amúgy nagyon kevesen bírják ezt a hajszolást és az állandó munkát, utazást, pózolást... 12óra folyamatos fotózás után azért 16 évesen is be tud állni egy derék... Nagyon sok jó ügynökség van sokat kell castingra járkálni...Én annó felhívtam a tudakozót és onnan kértem a telefonszámokat mert amit ott mondanak az valós ügynökség. (vagy legalábbis akikhez én mentem valós volt).. többhez is mehetsz egyszerre ha nincs szerződésed és több a munka... Reklámozni nem fogok senkit szóval ügynökséget nem írok ide!!! Beszélj anyukáddal és ketten keressetek mert 18 éven alul kell a szülő is hozzá! Sok sikert :)
2013. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a válaszolót kérdezem: lehet ezzel a magassággal és ezzel a súllyal esélyem, szerinted??

súly:51kg

magasság:171cm

2013. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen van esélyed :) de vagy karakteres különleges arc kell vagy nagyon nagyon szép...
2013. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!