Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a szemüveges...

Szerintetek a szemüveges lányok szépek? Mi a véleményetek azokról akik szemüveget hordanak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve az arcuk szép, meg a testalkatuk is vonzó akkor nincs gond, nekem bejönnek.
2013. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sőt ... szex közben van egy diszkrét bájuk pluszban
2013. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól áll nekik akkor szépek,hiába tetszik valakinek a szemüveg,ha nem áll jól a csajnak akkor nem lesz tőle vonzó.
2013. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépek, de szemüveg nélkül eddig én mindenkit szebbnek láttam.
2013. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek (a jelenlegi és az előző két barátnőm is szemüveges), de persze az kell hozzá, hogy az alap is vonzó legyen.
2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek, pl ha egy csaj társaságban van egy szemcsis azonnal vele kezdek szemezni. Akinek jól áll jó keretet választ nagyon vonzó és szexy, szex közben meg izgató. Ergo szemcsisekre szoktam nyomulni :)
2014. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!