Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell?

Lehetnék modell?

Figyelt kérdés
Kèpet nem szeretnèk küldeni. Deszka vagyok, 165magas, 48 kg, barna haj-szem. Volt már h a suliba lefotóztak ès azt mondták h olyan modell alkat vagyok.
2013. máj. 19. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Karakteres arc, megfelelő arányok kellenek, és minimum 173 cm magasnak kell lenned.
2013. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Modell akkor lehetsz ha van benned valami érdekes, valami megfogó. Manöken ezek nélkül is lehetsz. Egyébként hány éves vagy? Mert manökenek olyan 175 körül vannak, de gondolom még nőni fogsz:)

Szerintem egy pár kilót felszedhetnél, mert mar nem az ilyen csontsoványak futnak be.

2013. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem az ilyen csont soványak futnak be" Jah, ha duci modell akar lenni. Am, a vékonyabb modellek 175 cm, és 45 kg a megengedett, 38as csípő méret, és nem az a lényeg h. nagyon vékony vagy-e, hanem az alkat is. Manőken lehetsz;)
2013. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a paraméterek számítanak nem a kilók... és nem lehetsz manöken, mert azoknak kell magasabbaknak lenniük, kép nélkül nem tudunk többet mondani, bocsi. várj még ezzel.
2013. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Onnan tudom hogy nem az ilyen csontsoványak futnak be, hogy modell szakmában dolgozom. Az amerikaiaknak több mint a háromnegyede nem a legsoványabb. A modellek elveszi a kedvet a fogyókúrázástól.

Több híres cég is betiltotta. (Vogue) A sovány modellek ideje lejárt.

Persze nem azt mondom hogy legyen 150 kiló, de ne koplaljon, egyen nyugodtan.

Én peldámmal tudok még jönni, hogy 52kg vagyok 173cm és most csak azon vagyok hogy hizzak, mert már több stylist is megjegyezte..

Sok sikert

2013. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!