Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lesz egy divatfotózásom. Mire...

Lesz egy divatfotózásom. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő modell vagyok. Most kaptam egy lehetőséget, hogy két másik lánnyal együtt részt vehetek egy fotózáson, katalógusba szánják a képeket.

Aki volt már hasonló helyzetben, leírná, mire számítsak? Az lenne a legjobb, ha olyanok, akik már részt vettek divatfotózáson, leírnák, pontosan hogyan történt. Kikkel találkozik ott az ember, hogyan zajlanak a dolgok, meddig tart, mit kell magammal vinnem, mik lesznek a nehézségek, milyen lesz a légkör úgy általában? Minden apró részletnek örülnék.

Köszi!


2013. máj. 20. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Ne görcsölj, légy bátor és közvetlen. Barátkozz és akkor jó élményekkel térsz haza.

Találkozol fotóssal, sminkessel, fodrásszal és stylisttal. Legyél velük kedves és ők is azok lesznek veled. Vigyél magaddal innivalót és csokit, nehogy összeess.

2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!