Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar annyi lány modell...

Miért akar annyi lány modell lenni?

Figyelt kérdés
napi szinten olvasok itt ilyen kérdéseket, és elgondolkodtat, hogy miért is jó ez ennyi lánynak?

2013. máj. 27. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Több oka is van. Vannak, akiknek nem mondják meg a szülei, hogy SEMMI esélyük modellnek lenni, hatalmas az önbizalmuk, bár nincs mire föl. Vannak, akik szimplán olyan rossz körülmények között vannak, hogy azt gondolják, a kinézetükkel szerezhetnének pénzt egyszerűen. És van a Z generáció, melynek tetemes része a különböző valóságshowkon, meg TV-s baromságokon, tumblren, facebookon nőtt fel, és azt gondolják, hogy 'hát mér' ne?!'. Persze nem vagyok én senki, hogy másokat bíráljak, én így látom a dolgokat (lehet, hogy rosszul).

14/L

2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert teljes tévképzetük van a modell szakmáról, és könnyű pénznek és hírnévnek gondolják a modellkedést.

Sajnos a média sosem megfelelő forrás, és az itt kérdező 14-16 éves lányok elsősorban a TV-ben látott sztárokhoz akarnak hasonlítani, és az ő nyomdokaikba lépni.


Arról kevesen tudnak, hogy hány olyan modell van, aki egyáltalán nem futott be, de még az éhenhaláshoz is keveset keres. Elvakítja őket az az elenyésző százalékú sikersztori, amit látnak/hallanak.


Persze szerintem van némi önértékelési probléma is a dologban.


Férfi létemre én is szívesen lennék modell, egy két márka termékeit szívesen reklámoznám, de nem főállásban. Pusztán szórakozásból, és önigazolásból. Engem nem a pénz és hírnév vezérel, inkább az általam is említett második dolog. Dehát erről már lekéstem így lassan 27 évesen :P

2013. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem állok se a modellség mellett, de ellene se vagyok

A lényeg annyi hogy vannak olyan fiatal lányok, akikről el sem tudod képzelni hogy átlag munkájuk legyen egy rendelőben, gyárban, irodában, nagy vállalatnál

Ezek az emberek azt gondolják, nem fognak 8-12 órában robotolni minimálbérért, pedig másból manapság nem igen tudsz létezni, hacsak nem mész el k*rválkodni

Másrészt ez sem mindenki számára elérhető tevékenység, van aki azonnal kapna lehetőséget mégsem megy, és van akit érdekel a téma de nem akarják alkalmazni, csalogató foglalkozás mert könnyűnek hangzik, öltöztetnek, jó ismeretséget kötsz néhány emberrel

20/F

2013. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is felakartam tenni.
2013. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!