Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 30-35 éves nők miért nem...

30-35 éves nők miért nem keresnek fel fotózásra?

Figyelt kérdés
Fotózással foglalkozok és a napokban elgondolkoztam, hogy ebből a korosztályból még egy megkeresésem se volt. Természetesen nekem is van elképzelésem az okokról, de várom a válaszokat, indokokat, ti hogy látjátok...

2013. máj. 30. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű fotózás attól függ. Nekem 31 évesen pl egyáltalán nem fontos már, hogy ilyesmikkel erősítsem az önbizalmam, vagy esetleg mutogassam magam a fotóimat másoknak, ráadásul úgy gondolom a műtermi fotók hiába szépek, nem a valóságot tükrözik, olyan ruhák sminkek amiket sosem hordok amúgy... Anyukaként viszont valami gyerkőcös közös fotózkodást bevállanék, csak a gyerekeim nem nagyon csípnék az tuti.
2013. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

egy részüknek nincs önbizalma, mert van már egy-két gyereke, és az állaga kicsit leromlott, nem akarja magát mutogatni. a többi, aki jó karban van még, az - ahogy előző írta - nem így akarja növelni az önbizalmát, mert tisztában van magával.


a magyar átlag inkább az első eset felé tendál

2013. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert drága és semmi hasznom nincs belőle. Elég volt a esküvői fotózásra költeni. Nem dobnék ki az ablakon x ezer forintot azért hogy kirakjak a falra egy olyan képet, amin nem is én vagyok. (Sminkest kell fogadnom, új ruhákat kell vennem, kitekert pózban kell állnom, egy hamis mosollyal.)
2013. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Milyen fajta fotózás stb. Azt látom a környezetemben, hogy minden 2. tini meg 18-22 éves lány modell szeretne lenni, meg kényszeresen akarja bizonygatni a világnak, hogy ő milyen szép és csinos, és ezért kér műtermi fotózást. Egy 30-35 éves nő jobb esetben már elfogadja a külsejét, és nem azon rugózik az agya, hogy jajj, annyira akar szép ruhában, szép sminkben fotózkodni. De ezt már a korosztályomnál is látom; azok a csajok, akik 2-3 évvel ezelőtt még naponta váltogatták az ilyen-olyan agyonsminkelt műtermi fotóikat a Facebookon arra várva, hogy ámuldozzanak a többiek, hogy milyen csinik (és aztán kiderüljön a mások által betaggelt bulifotókon, hogy a profi smink és világítás nélkül már nem is hasonlítanak a képen szereplő önmagukra), már nem is nagyon tesznek fel fotókat... egyszerűen felnőttek, és már nem a külalakjuk a legfontosabb. Nekik már más az igazi élmény.
2013. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt látom és én sem értem, érdekes (amatőr fotós vagyok). Vagy 17-25 között vagy 40 környékén jönnek a lányok, a fiatalabbak "modell leszek" vagy "lefogytam pár kilót" miatt jönnek, a 40 környéke pedig jórészt párkeresési céllal. Szerintem 30-35 éves korban már a modellszakma elúszott, viszont bőven jönnek az alkalmi partnerek, ha magányos a hölgy, 40 környékén már lassan kell a marketing is mellé...:-)


Házasságban ma már (sajnos) nem hívnak külső fotóst, megoldják saját géppel, pedig sok boldog pillanatot adhatnánk, ha visszajönne a családi fotózás a szokások közé. Nekem az az érdekes, hogy férfiak alig jönnek, pedig nem tilos, pedig olyan egyszerű lenne minden, ha a kamera túlsó felén levővel beszélhetnék sörről, autókról, nem lenne a kínlódás a retusnál, stb....:-)

2013. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!