Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan oldalakat keresnék,...

Olyan oldalakat keresnék, amiken sokféle ruha-összeállítás van, tavaszi és nyári outfiteket is találhatok. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy kezdjek keresgélni, de hátha ti látogattok ilyen oldalakat.

Elsősorban nyárra szeretnék jó kis szereléseket nézni, mert úgy érzem, megragadtam a magam sajátos stílusánál. 20 éves lány vagyok, pici, a csajos-bájos ruhákat szeretem (szoknyák, romantikus felsők, szandálok, színekben pasztell elsősorban). Kicsit azonban jó lenne kilépni a saját határaimon kívülre is :) Ehhez keresnék kapaszkodót.


Lehet külföldi és magyar oldal is. Köszi előre is a segítséget!


2013. máj. 27. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szerintem úgy keress rá hogy beauty bloggerek

itt van pár:

[link]

[link]

[link]

[link]


+ meg egy ráadás ( itt te is tudsz szetteket csinálni, én imádom (csak regisztrálni kell és megoszthatod mindenkivel összeállításaid, ha érdekel, és kell segítség akkor szólj)


[link]



Remélem segítettem! :)

2013. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!