Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hasonló alkatú alacsony...

Hasonló alkatú alacsony lánynak van esélye fotó modellkedni?

Figyelt kérdés

[link]

Nem kérek leszólást,nem ez az életem álma,1-2alkalommal mennék ha van rá lehetőségem.



2013. jún. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Őket is fotózták
2013. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom,de itt az alacsonyság a lényeg.

Tudom hogy a legtöbb helyre nem keresnek alacsony lányt,de láttam egy hirdetést ahol alacsony lányokat keresnek,de nem tudom hogy ilyen alkattal és alacsonyan megfelelnék-e.

2013. jún. 4. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ha nem vagy minimum 170cm akkor felejcsd el mert ma már jóüideje nincs olyan hogy külön fotómodell hanem csak modell és ha kifutóra nem vagy elég magas akkor fotómodellsem lehetsz.
2013. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már ha rendesen modellkedni szeretnél,ha csak hobbi akkor talán van eséllyed.
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha vetted a fáradtságot és elolvastad a kommentemet akkor láthattad hogy egy hirdetésben írták hogy alacsony lányokat is keresnek a fotózásra,az a kérdés hogy szerintetek az ilyen test alacsonyabb lányoknál "elég jó-e".
2013. jún. 4. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz? HOgy majd itt azt mondják, igen, szaladj, tökéletes leszel? egyrészről, "ilyesfajta alkatom van", hát ez nem sok segítség, ha olyan képet nem raksz ki, amin a TE tested van. 2: menj el! itt tökmindegy ki mit mond, majd ott ha kellesz, kellesz, ha nem nem! ennyi. nem túl nagy dilemma.
2013. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!