Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet több modellügynökségnek...

Lehet több modellügynökségnek dolgozni egyszerre?

Figyelt kérdés
180cm, 75kg, sportos, izmos alkatom van. Arcom eléggé férfias, karakteres. Kipróbálnám magam ilyen téren, csak fogalmam sincs hogy működik ez az egész. Úgy értem, egy helyen ha egyáltalán szerződést kötnek velem, akkor lehet máshova is menni modellkedni? Vajon mennyi pénz járhat ez a munka után?

2013. jún. 11. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Férfi modelleket 184 cm fölött szoktak alkalmazni, szóval komolyabban már emiatt nem foglalkozhatsz vele. Simán fotómodellnek megfelelsz ezekkel a méretekkel, de azzal sokat nem hiszem hogy érsz. A modellügynökségek legtöbbjénél olyan szerződés van hogy máshova nem jelentkezhetsz. Ami érthető is, hiszen ez munka, két helyen hogy dolgoznál egyszerre?
2013. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"szóval komolyabban már emiatt nem foglalkozhatsz vele"


Ha ez így is lenne, nálam nincs olyan, hogy lehetetlen. Ne mond már, hogy aki nem éri el a 184cm-t, az elfelejtheti az álmait. Ez a négy centi nem dönthet a sorsom felett. Ami amúgy lehet, hogy csak kettő. De tök mindegy. Akarni kell. Szerintem egy olyan embert is felkarolnának szép summáért, aki 175cm, de meg van benne az kisugárzás meg külső, ami ehhez kell.

2013. jún. 12. 00:06
 3/3 A kérdező kommentje:
De amúgy köszönöm a válaszodat. Nem vagyok beképzelt, sőt...nagyon is szerény, visszahúzódó típus vagyok. Csak egyszer és mindenkorra már elegem van a sok negatív dumából. Eleget hallottam már életemben, már rosszul vagyok tőle. Amúgy meg. Ha nem volt még 184 cm-nél alacsonyabb modell, az azt jelenti, hogy én lehetek az első. Nem de?
2013. jún. 12. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!