Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért mondják olyan sokan...

Miért mondják olyan sokan hogy csak az apja miatt nyert Kárpáti Rebeka a szépségkirálynő választáson meg hogy nem is szép? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ha nektek nem számít az ilyen szépnek akkor mi?

[link]


2013. júl. 4. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig azt mondom hogy sehol sincs Korinnához képest... Észre se vettem ezt a lányt, addig amíg nem mondták a nevét és a helyezését.. Nem csúnya, de voltak nála szebbek is.
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos ti szebbek vagytok. Én személy szerint örülnék ha így néznék ki."

Ezek szerint a te külsőddel van gond és nem a miénkkel.

Sokkal szebb lányok is vannak,szerintem a versenyen sem ő volt a legszebb,az alakját meg hagyjuk,az egész egyben van.

2013. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

nekem bejön.

nálam olyan 10/9-es kategória.


20f

2013. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Olyan szívesen megnézném a kommentelőket :D a legtöbb irigy. Egyébként meg igen mindenki mondhat véleményt és nem feltétel h. az illető szebb legyen attól akiről véleményt mond. De azért elég szánalmas amikor egy csúnyább ember fikáz egy szépet. Egyből lejön hogy irigységből teszi mert neki nem adatott meg a jó külső.
2013. júl. 5. 13:15
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Érts már meg, hogy midenkinek ms a szép!

Például: van a városunkba egy lány, aki szerintem gyönyörű, semmi csúnyát nem látok benne, de eddig akikkel beszéltem róla, egyik sem találta kifejezetten szépnek, sőt sokan csúnyácskának mondták..

Másik: itt láttam egy kérdést egy lányról, az összes kommentben azt írták, hogy nagyon szép, végignézték az instagram képeit, nagyon tetszett nekik. Szerintem meg a csaj kifejezetten csúnya.

A kérdésre válaszolva is nekem nem jön be a csaj, nem csúnya, de olyan furán van összerakva az arca. Az alakja szeritem jó:)

2013. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csúnya embernek ugyanúgy van joga véleményt alkotni. Más emberek szépségét nem a sajátunkéhoz képest viszonyítjuk hanem a bennünk felállított belső mérce alapján. De ezzel az irigyek vagytok szöveggel magad járatod le. A kicicomázott képen csakcsak de smink meg minden nélkül szerintem nála ezermilliószor szebbek is vannak.


[link]


Egy átlagos fiatal lány semmivel sem tűnik ki a többi közül. Magamnak is jobban tetszem. :D

2013. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is elég kislányos és átlagos

személy szerint szebbnek találom magamat, lehet jönni megint az irigykedős szövegeddel, de nem, rohadtul nem vagyok erre a lányra irigy, elhiszem, hogy neked tetszik, nincs is ezzel baj, de álljál már le!

2013. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
szerintem csivava feje van
2013. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ilyen fiatalon kislányos feje van, ő még változni fog. Egyébként smink nélkül minden nő átlagos, sokszor mikor smink nélküli képet közölnek, a világ legszebb nőinek ki kiáltott akárkikről, hát ledöbbenek, majdnem lefejelem a képernyőt, olyan óriási a különbség.
2013. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép. Talán ha szőke vagy vörös lenne akkor sokkal szebb, egzotikusabb tudna lenni.
2013. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!