Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudnátok mondani pár fotóst,...

Tudnátok mondani pár fotóst, akik TFCD fotózásokat csinálnak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, és az ügynökségem, kezdem úgy látni nem volt egy jó választás, bár szerződésem még nincs velük, de ezek után nem is hiszem, hogy lesz... Szóval megköszönném, ha valaki tudna adni pár elérhetőséget, illetőleg olyat, aki nem szélhámos, mivelhogy pontosan tudom, ebben a szakmában olyanból bőven akad. Mostanában nem tudok tízezreket kifizetni erre, ezért érdekel csak és kizárólag a TFCD. Előre is köszönöm.

2013. júl. 13. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn kezdő fotòs vagyok..és modellt keresek TFCD alapon
2013. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hátpasszolok, hogy neked akkor megérné-e egy TFCD csapatban dolgoznod. Nem vagyok képzett fotós, de ha a modellszakmában akarsz dolgozni, akkor kell egy jó portfólió, teljesen mindegy kitől, akár egy barátod is megcsinálhatja, ha megfelelő felszerelése van hozzá és ezeket a képeket kell beküldeni egy megfelelő ügynökséghez. Innentől már csak a pénztárcádon és az ügynökségen múlik. Egyébként olcsón meg tudom csinálni neked a portfóliódat, ha gondolod írj egy üzenetet privátban:)
2013. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írtam privátot is, ami egyértelműen válasz a kérdésedre. Általános tanács, hogy többnyire egy sima műtermi portréfotózás elegendő kell legyen, hogy további fotózásokra tudj velük jelentkezni.

Ha nagyon nincsen pénzed, próbálkozz meg szabadban, fák árnyéka alatt, szép, egyenletes háttérrel lefotóztatni magad egy barátnőddel, lehetőleg minél nagyobb "zoom"-al. Ha igazán ütős képeket szeretnél, ott nélkülözhetetlen a komoly sminkes munka, a színvonalas fotózás és elég komoly utómunka, azért ezeket ritkán adják ajándékba, csak akkor, ha tényleg nagyon jól nézel kis és komoly referenciát jelenthetsz.

Általános tanács, hogy vigyázzatok magatokra, egy igazi fotós nem az isten háta mögött akar lefotózni, neki jó egy népesebb hely és ha vinnéd a barátnőd, az sosem gond (csak ha a fotós nem csak fotózni akar). Sok sikert!

2013. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok amúgy
2013. júl. 18. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes először egy TfCD fotóst keresned akivel megtanulod az alap dolgokat és lesz portfóliód.Aztán utána már könnyű lesz tovább lépni ügynökségekhez.Én ismerek pár TFCD fotóst ha érdekel irj privit:)
2013. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még érdekel a dolog, nekem írhatsz. Én ugyan kezdő fotós vagyok, de talán ez is megteszi.:D
2013. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!