Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csajok! Hogyan készítsek jó...

Csajok! Hogyan készítsek jó képet akár magamról vagy másról? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Segítsetek, hogy csináltok magatokról jó képeket? Beállás,háttér? Kezeteket hova rakjátok?Aki tud légyszí minnél több infót írjon! Nagyon szépen köszönöm!

2013. aug. 3. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha senki nincs aki készítsen rólad képeket,akkor van időzítő a telódon v a fényképezőn és csináld úgy
2013. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a felkészültséggel talán ne vállalj fotózást.
2013. aug. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszz az igazán bíztató infót!
2013. aug. 4. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként a természetes, szórt fények a jók, mivel mesterséges fényhez nagyobb rutin kell. Ablak előtt állva, kinéz rajta, vagy fák alatt, árnyékban, de közben a háttér nem túl fényes, semleges. Legjobb tanács talán, hogy először hátteret keress (semleges, egyszínű), utána tedd elé a modellt. A modell próbáljon egy számára természetes beállást, pózt, adj valamit a kezébe, különben kezdőként fura lesz a mancsa. Lehetőleg ne a kép közepén legyen a modell és ne nézzen a kamerába. Ha a gépen van portré mód, állítsd arra. Ennyiből egyébként nem hiszem, hogy valami nagy csoda összeállna (én nagyon sok hölgyet fotóztam már, de bőven van még mit tanulnom), viszont egy próbát megér, lehet, hogy emlékképnek még épp elegendő lesz és ha jól értem, valami hasonló a cél :-)
2013. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. vagyok, még valami, tanulj tőle, nézd a képekeit: [link]

Ő csak természetes fényeket használ, egyszerű kis géppel. Nyilván iszonyat tehetséges srác, gyönyörű modellekkel, de ha csak tized ilyen jókat alkottok, akkor sem rossz.

Pózokból tőle is lehet tanulni, az egyik legnagyobb divatfotós "isten": [link]

Sok sikert!

2013. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!