Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol találok TFCD fotózáshoz...

Hol találok TFCD fotózáshoz stábot vagy csak egy fotóst Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
14 éves (lány) vagyok és nagy álmom, hogy modell legyek, de ahhoz, hogy tudjak jelentkezni bárhova is kell portfólió. A portfólió fotózás nagyon drága, ezért kérném a segítséget! Kb 165cm vagyok, vékony testalkatú, barna-göndör hajú és barna szemű. Bárki, aki vállalna TFCD fotózást velem és segítene valóra válltani az álmom, kérem írjon privátban! Köszönöm!! :))

2013. aug. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

tisztázzunk néhány dolgot.

1. amelyik ügynökség pénzt kér portfólióra vagy kész portfólió nélkül esélyed sincs az egy rakás fos. ha bepróbálkozol valahoz az iconról azt mondják, hogy jó.

2. az a kb. 165 centi alacsony ahhoz, hogy valamire való modell lehess. sorry de ez az igazság.

3. székesfehérvár király hely ismered a beke sárit? az egy ribänc xd

2013. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm, de azért nem adom fel! :P és nem ismerem...
2013. aug. 9. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, írok egy titkot Neked, de cserébe kérlek Te is írj meg nekem egy titkot. NEM SZÜKSÉGES portfólió fotózás ahhoz, hogy modell lehess. Keress pár fotóst a környékeden, aki igényesen fotóz és szép az utómunkája (és tetszenek a képei!), elvben ma hihetetlen többlet van fotósból, rengeteget találsz majd. Írj párnak levelet, írd meg, hogy mit akarsz (küldj pl. mintaképeket a netről, amik tetszenek). NE portfólió fotózást kérj, csak 1 órás műtermi fotózást és 6-8 retusált képet, ennyi. Ha Budapesten ezt 20-30e Ft-ért megkapod (mondjuk 1 órás műtermi vagy szabadtéri fotózás) - persze smink és fodrász nélkül - akkor ugyanez Székesfehérvárott 15-20e Ft-ba bele kell férjen. Nyilván 60-80e Ft-ért egészen mást is kapsz, de anélkül is lehetsz modell. Ha nem találsz senkit 15-20ért, írj privátot, lemegyek én, de szerintem kizárt, sokan szívesen vállalnak majd.

Amire én lennék kíváncsi, hogy miért nem akarsz erre pénzt áldozni, ha egyszer ez az álmod? Gyakorlatilag egy drágább farmer áráért lehet rólad pár színvonalas fotó, Facebook-on ünnepelt sztár leszel a barátaid előtt, az összes nagymama-nagypapa kitapétázza a képeiddel a falait, tényleg egy élmény volt annak, akit eddig én fotóztam. Miért nem áldozol erre? TFCD alapon piszok nagy mázli kell, hogy ugyanezt megkapd.

2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!